Haberler

Sakarya'da kışa hazırlık toplantısı

Abone Ol

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda, kış mevsiminin gelmesiyle beraber olumsuz hava koşulları sebebiyle meydana gelebilecek trafik kazalarının önlenip, trafik güvenliğinin sağlanması, insanların can ve mal güvenliğinin korunmasına yönelik alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantı...

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda, kış mevsiminin gelmesiyle beraber olumsuz hava koşulları sebebiyle meydana gelebilecek trafik kazalarının önlenip, trafik güvenliğinin sağlanması, insanların can ve mal güvenliğinin korunmasına yönelik alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantı Sakarya Valiliği'nde düzenlendi.

Sakarya Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, Vali Ahmet Hamdi Nayir ve Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu'nun da katıldığı toplantıda, il Emniyet Müdürlüğü ile İl jandarma Komutanlığı tarafından olumsuz hava koşullarında vatandaşların güvenli yolculuk yapabilmeleri için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmaları içeren sunumlar yapıldı.

Ahmet Nayir, yaptığı açıklamada, il genelinde meydana gelebilecek olumsuzlukların yerinde ve zamanında çözülmesi için kurum ve kuruluşlar arasındaki iş birliğinin önemine değindi. Nayir, " Vatandaşlarımızın da kendi emniyet ve güvenlikleri için başta emniyet kemeri olmak üzere trafik kurallarına uymaları ve mevcut kış şartlarına göre araçlarının bakımları ile hazırlıklarını tamamlamalarını istiyoruz. Herhangi bir olumsuzluğa mahal vermemek adına 1 Aralık-1 Nisan'da uygulanması zorunlu olan kış lastiği konusunda vatandaşlarımızın duyarlı olmasını istiyoruz, bununla bu konuda denetimlerin sıkı bir şekilde yapılması öncelikli konularımız arasında bulunuyor." dedi.

Kaynak: AA / Güncel

İçişleri Bakanlığı Serdar Cevheroğlu Sakarya Valiliği Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title