Haberler

Rektör Budak evindeki iftarda öğrencileri ağırladı

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, evinde düzenlediği iftarda, EÜ öğrenci topluluklarının temsilcilerini ağırladı.

Ege Üniversitesi (EÜ) Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, evinde düzenlediği iftarda, EÜ öğrenci topluluklarının temsilcilerini ağırladı. Öğrencilerle bir arada olmanın mutluluk ve motivasyon kaynağı olduğunu söyleyen Rektör Budak, "Öğrencilerimizin kaliteli bir eğitim almalarını sağlamının yanında onlarla aramızdaki iletişimi de güçlendiriyoruz. İftarda soframıza konuk olan öğrencilerimle güzel bir akşam geçirdik" dedi.

EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak evinde verdiği iftar yemeğinde, Egeli öğrenci topluluklarının temsilcilerini ağırladı. Öğrencileri tek tek karşılayan Rektör Budak, Egeli gençlerle iftar saatine kadar sohbet etti. Rektör Budak ve öğrenciler, duaların ardından oruçlarını açtı. Öğrencilerle bir arada olmanın mutluluk ve motivasyon kaynağı olduğunu söyleyen Rektör Budak, öğrencilerin kaliteli bir eğitim almalarını sağlamanın yanında, onlarla iletişimi de güçlendirdiklerini kaydetti. Öğrencilerle güzel bir akşam geçirdiklerini dile getiren Rektör Budak, "Öğrencilerimizin her anlamda en iyi şekilde eğitim almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Elbette kültürümüzü de yaşatmalıyız. Ramazan ayı bolluk bereket ayıdır ve paylaşınca daha anlamlı olur. Göreve geldiğim ilk andan itibaren özellikle topluluklarımıza ayrı bir önem veriyorum. Kolay ulaşılabilir bir Rektör olarak, bugün öğrencilerimiz taleplerini gönül rahatlığıyla bizlere iletebiliyor ve kısa sürede sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Huzur ve güven ortamında kaliteli bir eğitim alan gençlerimiz mezun olup ülkemizin farklı notlarında üniversitemizi en iyi şekilde temsil edecek. Bir eğitimcinin en büyük mutluluğu da yetiştirdiği gençleri iyi konumlarda örnek bireyler olarak görmektir" diye konuştu.

Öğrencilerden Rektör Budak'a teşekkür

Farklı topluluklardaki öğrencilerle tanışma fırsatı bulduklarını belirten EÜ Tıp Fakültesi 2'nci sınıf öğrencisi Emine Yılmaz, "Bizim açımızdan çok güzel bir akşam oldu. Topluluk olarak Rektörümüze nazik daveti için teşekkür ediyoruz. Güzel bir kaynaşma oldu. Öğrenci topluluklarının bir şekilde desteklenmesi gerekiyor ve Rektörümüzden de gerekli desteği alıyoruz. Bir üniversite öğrencisi olarak, Rektörümüzün bizleri evinde ağırlamasından gurur duydum" dedi. EÜ Ziraat Fakültesi 4'üncü sınıf öğrencisi Öğrenci Konseyi Başkanı Mehmet Tok ise "Bu etkinlik çok özel ve çok güzel. Hiçbir üniversitenin Rektörü eşiyle öğrenci topluluklarını evinde akşam yemeğine davet etmedi. Rektörlüğümüzle öğrenci arkadaşlarımızla birliğimizi perçinlemiş oluyoruz. Rektör Hocamıza ve eşine davetleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Ege Üniversitesi Necdet Budak Rektör Güncel Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title