Haberler

Papağana İşkence Eden Murat Özdemir, Eski Eşini Taciz Ettiği Gerekçesiyle 6 Yerinden Bıçaklanmış

Güncel Haberler

Papağana işkence uyguladığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra akıl hastanesine sevk edilen MasterChef Murat Özdemir'in yıllar önce eski karısını taciz ettiği ve karısının erkek kardeşi tarafından 6 yerinden bıçaklandığı ortaya çıktı.

Papağana uyguladığı işkenceyi sosyal medyadan paylaşan MasterChef Murat Özdemir'in 21 gün süreyle akıl hastanesinde yatacağının açıklanmasından sonra eski vukuatları da gün yüzüne çıkmaya başladı. Özdemir'in eski eşini boşandıktan sonra taciz ettiği ve ardından eski karısının erkek kardeşi tarafından 6 yerinden bıçaklandığı ortaya çıktı.

Radyo VİVA'da Emrullah Erdinç, Özkan Tamirak ve Barış Kocaoğlu'nun sunduğu Ağır Masa adlı programda Murat Özdemir hakkında kamuoyuna yansımayan bilgiler paylaşıldı. Özdemir'in 1999'da Bodrum Gölköy'de evlendiği, eşinden boşandıktan sonra eski karısını taciz ettiği ve ardından eski karısının erkek kardeşi tarafından 6 yerinden bıçaklandığı öğrenildi. Özdemir'in kazadan sonra dalak ve böbreği alındı.

Papağana İşkence Eden Murat Özdemir, Eski Eşinin Taciz Ettiği Gerekçesiyle 6 Yerinden Bıçaklanmış

Suç makinesi olduğu ortaya çıkan Özdemir'in uyuşturucu kullanmak, bilgisayar korsanlığı, mala zarar vermek ve aile içi şiddet gibi en az 5-6 suçtan sabıkasının olduğu öğrenildi. Özdemir'in yargılandığı bir davadan ise 'denetimli serbestlik uygulaması' kapsamında tahliye edildiği ortaya çıktı.

Papağana İşkence Eden Murat Özdemir, Eski Eşini Taciz Ettiği Gerekçesiyle 6 Yerinden Bıçaklanmış

Instagram hesabından bir papağana yönelik işkence görüntüsünü paylaşan ve hayvanseverlerin büyük tepkisine neden olan Özdemir'in yayınladığı video, insanın kanını donduran cinstendi. 58 saniyelik videoda, parmak uçlarına kesik atarak kanatan Özdemir, papağanın boğazından sıkarak havaya kaldırıp öylece tuttu. Bu sırada papağanın nefessiz kalışı ve acı içinde haykırışı görüntülere yansıdı. İşkence videosunda papağana, "Acun baba diyeceksin, yoksa Acun baba" diye sinkaflı sözler kullanan Özdemir'e sosyal medyada tepki çığ gibi yağdı. Kısa sürede gözaltına alınan Özdemir, dün serbest bırakıldıktan sonra 21 günlük tedavi için akıl hastanesine sevk edildi. Bacağı kırılan papağan ise tedavi edildikten sonra koruma altına alındı.

İlgili Haberler
Kaynak: Haberler.com / Güncel

Sosyal Medya Taciz Magazin Güncel Haberler

title