Haber : Özel Medıcabıl Hastanesi'nin Bilimsel Etkinlikleri Devam Ediyor… - Haberler

Haberi Paylaş

Özel Medıcabıl Hastanesi'nin Bilimsel Etkinlikleri Devam Ediyor…

Özel Medıcabıl Hastanesi'nin Bilimsel Etkinlikleri Devam Ediyor…

5. Medicabil Bilimsel Etkinlikleri kapsamında uluslararası katılımla düzenlenen Yalın Hastane Kongresi, 23-25 Mart 2017 tarihlerinde Grand Swiss bel-Hotel Çelik Palas Bursa'da gerçekleştirilecek.

Özel Medicabil Hastanesi'nin, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu, Medicabil Yalın Sağlık Enstitüsü, Kaizen Enstitü Türkiye, Sosyal Güvenlik Kurumu, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ve Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği katkılarıyla düzenlediği 5. Medicabil Bilimsel Etkinlikleri kapsamındaki Yalın Hastane Kongresi'nde 8 panel gerçekleşecek ve 22 sözlü bildiri sunulacak.

Yurtiçinden ve yurtdışından çok sayıda doktor, hastane yöneticisi, sağlık kurumu temsilcilerinin ve çalışanlarının katılacağı ve 23-25 Mart 2017 tarihlerinde Grand Swiss-Belhotel Çelik Palas Bursa'da gerçekleştirilecek Yalın Hastane Kongresi'nde, "Kalite ve Akreditasyonun Yalın Sağlığa Katkısı", "Yalın Sağlık Uygulamasının Kamu Hastanelerinde Geleceği", "Kaizen Global'ın ve Kaizen Turkey'in Yalın Sağlığa Katkısı", "Hastanelerde Yalın Süreçler", "Tedavi ve Bakımda Yalın", "Sağlıkta Yalın Yaklaşım Felsefesinde Temel Faktörler" ile "Sağlık Yönetiminde Yalınlaşma" gibi konular ele alınacak.

Kongre'nin eş başkanlığını yapan Özel Medicabil Hastanesi Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi, Yalın Sağlık Enstitüsü Başkanı Duygu Soydan, "Sağlık hizmeti süreçleri gerek ülkenin sağlık politikaları gerekse ulusal ve uluslararası düzeyde kabul görmüş hizmet kalite standartları çerçevesinde sürekli ve büyük bir hızla değişime uğrayarak yenilenmektedir. Sağlık hizmeti sunucuları olarak, sürekli bir yenisi eklenen bu değişimlere ayak uydurmak ve hizmet kalitesinin sürekliliğini sağlamak için, karşılaşılan sorunların analizini doğru yaparak uygun çözümü üretme sorumluluğundayız. Bu sorumluluk bilinciyle beşincisini hayata geçireceğimiz Yalın Hastane Kongresi'nin gururunu yaşıyoruz"dedi.

Bültenler / Güncel

İl Sağlık Müdürlüğü Palas Yalın Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title