Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden akademisyenin cenazesi defnedildi - Haberler
Haberi Paylaş

Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden akademisyenin cenazesi defnedildi

AA - Ümit Kahrıman - Güncel
 - Güncelleme:

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde (OKÜ) ders verdiği sırada kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Dr. Öğretim Üyesi Murat Gök'ün cenazesi toprağa verildi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nde (OKÜ) ders verdiği sırada kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Dr. Öğretim Üyesi Murat Gök'ün cenazesi toprağa verildi.

OKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Gök'ün (44) cenazesi, ailesi ve yakınları tarafından hastane morgundan alınıp Çağsak köyü mezarlığına götürüldü.

Akademisyenin naaşı burada kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Törene, Gök'ün ailesi ve yakınları ile OKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Öte yandan, Gök'ün Fen Edebiyat Fakültesi binasındaki odasının kapısına da öğrenciler çiçekler bıraktı, duygularını anlatan notlar astı.

Sınıfta ders verdiği sırada rahatsızlanan Murat Gök, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. OKÜ'den yapılan açıklamada Gök'ün kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtilmişti.

AA / Ümit Kahrıman - Güncel

Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title