Haberler

Orta Afrikalı Yetkili: Kuşak ve Yol İnisiyatifi, Afrika ile Çin Arasındaki Kazan-kazan İşbirliğini Güçlendiriyor

Güncelleme:

HABER: Eski Orta Afrika Cumhuriyeti yetkilisi: Kuşak ve Yol İnisiyatifi, Afrika ile Çin arasındaki kazan-kazan işbirliğini güçlendiriyorÇEKİM LİSTESİ: SES (Fransızca): CHARLES ARMEL DOUBANE, Orta Afrika Cumhuriyeti eski Dışişleri BakanıHABERİN İÇERİĞİ: Çin'in önerdiği Kuşak ve Yol...

HABER: Eski Orta Afrika Cumhuriyeti yetkilisi: Kuşak ve Yol İnisiyatifi, Afrika ile Çin arasındaki kazan-kazan işbirliğini güçlendiriyor

ÇEKİM LİSTESİ:

SES (Fransızca): CHARLES ARMEL DOUBANE, Orta Afrika Cumhuriyeti eski Dışişleri Bakanı

HABERİN İÇERİĞİ:

Çin'in önerdiği Kuşak ve Yol İnisiyatifi'nden takdirle bahseden Orta Afrika Cumhuriyeti eski Dışişleri Bakanı Charles Armel Doubane, inisiyatifin Çin ile Afrika arasındaki kazan-kazan işbirliğini desteklemek üzere Çin tarafından atılan bir adım olduğunu söyledi.

Doubane, Kuşak ve Yol İnisiyatifi projelerinin ülkeler arasındaki bağlantıları güçlendirdiğini dile getirdi.

SES (Fransızca): CHARLES ARMEL DOUBANE, Orta Afrika Cumhuriyeti eski Dışişleri Bakanı:

"Kazan-kazan işbirliği politikasını uygulayan Çin, her alanda altyapı inşasına katılabiliyor. Afrika'da her yerde stadyumların, yolların, demiryollarının, havalimanlarının, dispanserlerin veya hastanelerin ve okulların Çin tarafından doğrudan inşa edildiğini ya da finanse edildiğini ve mühendis, teknisyen ve bilim insanlarının gelişmekte olan ülkelere gönderilmesi yoluyla teknik işbirliğinin gerçekleştirildiğini duyabilirsiniz. Kuşak ve Yol İnisiyatifi bu alanlarda ülkeler arasındaki bağlantıları teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda ülkeleri Çin'e bağlıyor."

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Yaounde'den bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Güncel

Çin Halk Cumhuriyeti Orta Afrika Afrika Haberler

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Timur Cihantimur, ABD'deki cezaevinde saldırıya uğradı

Timur Cihantimur, ABD'deki cezaevinde saldırıya uğradı

Bakmadan Geçme

Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Sevgiliye uzun günaydın mesajı 2024! Erkek sevgiliye ve kız sevgiliye gönderilebilecek en güzel romantik günaydın mesajları! Türkiye İspanya U19 maçı CANLI izle! (HD) 19 Temmuz Türkiye İspanya maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Kerem Aktürkoğlu gidiyor mu? Galatasaray'dan ayrılacak mı, nereye gidecek? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 19 Temmuz bugünkü günün maçları 19-20 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 19-20 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Kağıthane, Avcılar, Esenler 19-20 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? Bayraklı, Bergama, Çiğli 19-20 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Nizip, Nurdağı 19-20 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi! Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? İmamoğlu, Karataş, Karaisalı 19-20 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Ilgın, Kulu, Karapınar 19-20 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi!
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title