Haberi Paylaş
MHP Manisa Adayı Ergün Cumhuriyet Meydanı Açılışına Katıldı

MHP Manisa Adayı Ergün Cumhuriyet Meydanı Açılışına Katıldı

Güncel Haberler

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı Cumhuriyet Meydanının açılış törenine katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediyesi'nin ilçeye kazandırdığı Cumhuriyet Meydanı'nın açılış törenine katıldı. Doğum günü olan Ergün'e muhteşem bir sürprizin de yapıldığı açılış töreninde meydanı dolduran on binler hep bir ağızdan 'İyi ki doğdun Cengiz Başkan' şarkısını söyledi. Sürpriz nedeniyle Alaşehirlilere teşekkür eden Ergün, "Bu güzel birlikteliğin devam etmesini diliyorum" dedi.

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Cumhuriyet Meydanı'nın açılış törenine katıldı. Açılış törenine Ergün'ün yanı sıra eşi Şeyda Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Sarıgöl Belediye Başkan Adayı Necati Selçuk, Gördes Belediye Başkan Adayı İbrahim Emre, Alaşehir Belediye eski Başkanı Kadir Daş, 23. Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan ve eşleri ile on binlerce Alaşehirli katıldı. Türk Halk Müziği'nin sevilen gruplarından Grup Mecaz, açılış öncesi bir konser verdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, konser alanına girişiyle birlikte Alaşehirlilerin büyük alkışını aldı.

Cengiz Ergün'ü örnek alıyoruz

Grup Mecaz konserinin ardından ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, sahneye Alaşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Gökhan Karaçoban'ı davet etti. Alaşehir'in ihtiyacı olan bir meydanı kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade eden Karaçoban, daha önce konser gibi kalabalık etkinliklerin stadyumda yapıldığını, bu tür etkinliklere ev sahipliği yapacak bir meydanı Alaşehir'in kendi öz kaynaklarıyla hizmete açtıklarını söyledi. Konuşmasının ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün'ü sahneye davet eden Karaçoban, Ergün'den övgü dolu sözlerle bahsetti, hizmetleri verirken Cengiz Ergün'ü kendilerine örnek aldıklarını dile getirdi.

İyi ki doğdun Cengiz Başkan

Alaşehir Cumhuriyet Meydanı'nın ilçeye hayırlı olmasını dileyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, "Bugün benim için çok özel bir gün. Doğum günüm. Bu güzel günde sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Allah bu güzel birlikteliği bozmasın. Manisa'da ortaya koyduğumuz değişim rüzgarını yeni dönemde 17 ilçemize ulaştıracağız" dedi. Konuşmanın ardından ünlü sunucu Vatan Şaşmaz Ergün'ün sahneden inmesine izin vermeyerek, kendisine bir sürpriz hazırlandığını söyledi. Daha sonra Ergün için hazırlanan doğum günü pastası sahneye getirildi. Bu sırada meydanı dolduran on binlerce Alaşehirli hep bir ağızdan 'İyi ki doğdun Cengiz Başkan' şarkısını söyledi. Daha sonra yaklaşık 15 dakikalık havai fişek gösterisi gerçekleştirilerek, görsel bir şölen oluşturuldu.

Kutlamanın ardından Cumhuriyet Meydanı'nın temsili açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, Sarıgöl Belediye Başkan Adayı Necati Selçuk, Gördes Belediye Başkan Adayı İbrahim Emre, Alaşehir Belediye eski Başkanı Kadir Daş ve 23. Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan birlikte kesti. Açılışın akabinde Alaşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara dağıtılan 5 bin Türk bayrağıyla muhteşem bir şov yapıldı.

Geceyi Gülşen ısıttı

Daha sonra Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi Gülşen sahne aldı. Seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla alanı dolduran on binlerce vatandaşı coşturan ünlü şarkıcı, sahne ve dans şovlarıyla hayranlarını adeta mest etti. Konserin ilerleyen dakikalarında sahneye çıkan Alaşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Gökhan Karaçoban, şarkıcıya çiçek ve plaket takdim etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konser, Alaşehirlilerden tam not aldı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Cengiz Ergün Karaçoban Alaşehir Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title