"Öldü" Sanılan Kadın Pilot 2 Hafta Önce Başaran Holding'den Kovulmuş - Haberler
Haberi Paylaş

"Öldü" Sanılan Kadın Pilot 2 Hafta Önce Başaran Holding'den Kovulmuş

Haberler.com - Güncel
 - Güncelleme:

İran'da düşen jette hayatını kaybeden Mina Başaran ile olan fotoğrafı nedeniyle sosyal medyada öldüğü iddia edilen pilot Elif Ulusoy konuştu. Kadın pilotun 2 hafta önce işine son verildiği ortaya çıktı.

İran'da düşen Türk jetinde tüm cenazelere ulaşılırken, kazanın ilk saatlerinde sosyal medyada uçakta olduğu söylentisi çıkan pilot Elif Ulusoy'dan açıklama geldi.

ELİF ULUSOY SANMIŞLAR

Haberler.com'un haberine göre; Başaran Holding bünyesindeki MC Havacılık'a ait uçağın İran'da düşmesinin yankıları devam ederken o uçakta uzun süre görev yapan pilot Elif Ulusoy, birçok kişinin o uçağın pilotunu kendisi sandıklarını söyledi.

2 HAFTA ÖNCE KOVULMUŞ

Kazada hayatını kaybeden Mina Başaran ile bir süre önce çektikleri bir fotoğrafın sosyal medyada yayılmasının ardından telefonlarının kilitlendiğini söyleyen Ulusoy arkadaşlarını hayatta oludğuna ikna etmeye çalıştığını söyledi.

Ulusoy'un Başaran Holding'deki görevine iki hafta önce son verildiği ortaya çıktı. Eğer pilot Ulusoy'un işine son verilmeseydi, muhtemelen o da düşen jette olacaktı.

Kaynak: Haberler.com

Haberler.com - Güncel

ulusoy, İran, 3. Sayfa, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (102)

Halil kefen:

Arkadaşlar ben her şeyi bir kenara bırakın kadere baktım demekki onların kaderi beraber ölmekmiş onlar DOĞDULAR büyüdüler birbirlerini buldular arkadaş oldular ve aynı kaderi paylaştılar ona dikkat eden var mı o zenginmiş o fakirmiş o değil ben kadere dikkat ettim allah rahmet eylesin bir şey değil ama inşallah Müslüman olduklarını Allah’a bildirmiş olmaları yani. Eşhedü ella ilahe illallah ve eşhedu anne Muhammeden abduhu ve resul la hepimizin gideceği yer

Salla babam salla:

Dünde haber vardi pilotun kardesi ihmal var diye bangir bangir bagiriyordu hani? Simdide kovulmus. Nerenizde uyduruyorsunuz bu haberleri anlamiyorum ki.

hassan:

belkide KOVULMASAYDI o uçak düşmeyecekti ??

Tüm 102 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title