Nusaybin'de Şehit Olan Uzman Çavuş Bekir Kelleci'nin Cenaze Namazı - Haberler
Haberi Paylaş

Nusaybin'de Şehit Olan Uzman Çavuş Bekir Kelleci'nin Cenaze Namazı

AA - Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehit Uzman Çavuş Bekir Kelleci'nin cenazesinin getirilmesi Yakınlarının ağlaması Şehit uzman çavuş Bekir Kelleci'nin kardeşinin abisinin resmini taşıması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun görüntüsü Bakan Soylu ile babanın el tutuşması Cenaze namazı Cenazeye katılanların yürüyüşü Nusaybin'deki terör operasyonu Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Bekir Kelleci'nin naaşı, Ordu-Giresun Havalimanına getirildi Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Bekir Kelleci'nin cenazesi, askeri kargo uçağıyla Ordu-Giresun Havalimanı getirildi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Şehit Uzman Çavuş Bekir Kelleci'nin cenazesinin getirilmesi

Yakınlarının ağlaması

Şehit uzman çavuş Bekir Kelleci'nin kardeşinin abisinin resmini taşıması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun görüntüsü

Bakan Soylu ile babanın el tutuşması

Cenaze namazı

Cenazeye katılanların yürüyüşü

Nusaybin'deki terör operasyonu

Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Bekir Kelleci'nin naaşı, Ordu- Giresun Havalimanına getirildi

Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Bekir Kelleci'nin cenazesi, askeri kargo uçağıyla Ordu- Giresun Havalimanı getirildi.

Şehidin akrabaları ve yakınları, cenazenin uçaktan indirilişi sırasında gözyaşı döktü. Uçaktan indirilen şehidin cenazesi, askerler tarafından omuzlarda taşınarak cenaze nakil aracına alındı. Bu sırada Giresun'dan gelen bir grup genç tarafından Türk bayrağı açıldı.

Cenaze nakil aracı daha sonra konvoy eşliğinde helallik alınmak üzere Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi'ndeki babaevine götürülmek üzere hareket etti.

Karşılama törenine Giresun Valisi Hasan Karahan, Ordu Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru, İl Jandarma Komutanı Albay Ali İhsan Ersoy, Emniyet Müdürü Uğur Öztürk ve vatandaşlar katıldı.

Şehidin naaşı, Eynesil ilçesindeki Merkez Eski Camisi'nde kılınacak ikindi namazından sonra toprağa verilecek.

AA / Güncel

Süleyman Soylu Nusaybin Giresun Ordu Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title