Haber : NKÜ'de düzenlenen "Tekirdağ'da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu" sona erdi - Haberler

Haberi Paylaş

NKÜ'de düzenlenen "Tekirdağ'da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu" sona erdi

 - Güncelleme:
NKÜ'de düzenlenen 'Tekirdağ'da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu' sona erdi

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen "Tekirdağ'da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu" sona erdi.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen "Tekirdağ'da Dini ve Kültürel Hayat Sempozyumu" sona erdi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, iki gün süren sempozyumda 6 oturum gerçekleşti, 24 tebliğ sunuldu.

Sempozyumun kapanış konuşmasını gerçekleştiren İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Keskin, "Tekirdağ'ımızın sahip olduğu dini, ilmi ve kültürel değerleri ortaya çıkarma, koruma ve gelecek kuşaklara aktarma amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu sempozyumun ülkemizin dini ve kültür hayatına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Keskin, sempozyumun kitap şeklinde yayınlayacağını kaydetti.

Namık Kemal Üniversitesi Tekirdağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title