Muğla Valisi Orhan Tavlı gazetecilerle bir araya geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Muğla Valisi Orhan Tavlı gazetecilerle bir araya geldi

AA - Sabri Kesen - Güncel
 - Güncelleme:

Muğla Valisi Orhan Tavlı, il genelindeki gazetecilerle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir araya geldi.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, il genelindeki gazetecilerle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir araya geldi.

Ula'nın Akyaka beldesinde bir otelde gazetecilerle kahvaltılı buluşma gerçekleştiren Tavlı, " Muğla'mız turizm çeşitliliğinde Türkiye'de birinci sırada bir ilimiz. Muğla'nın etkin tanıtımı için Turizm ve Kültür Bakanlığımız, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı iş birliğiyle çalışmaları yürütmekteyiz." dedi.

Vali Tavlı, her konuda toplumu aydınlatmak gibi önemli bir kamu görevi ifa eden gazetecilerle birlikte kamu görevi yapmanın mutluluğunu ve bahtiyarlığını yaşadığını söyledi.

Muğla'nın turizm potansiyelinin çok yüksek olduğuna değinen Tavlı, "Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla ülke ve dünya turizminde önemli bir yere sahip ilimizin bu potansiyelinin ortaya çıkarılmasında ilimizin ulusal ve uluslararası alanda etkin tanıtımında yapılan işlerin başarıya ulaşmasında ilin markalaşmasında basın mensuplarının büyük katkısı var." diye konuştu.

Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Tavlı, şunları söyledi:

" Muğla'mız turizm çeşitliliğinde Türkiye'de birinci sırada bir ilimiz. Muğla'nın etkin tanıtımı için Turizm ve Kültür Bakanlığımız, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı iş birliğiyle çalışmaları yürütmekteyiz. Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın himayelerinde bütün bakanlıklarımız Muğla'mızda gerek altyapı ve gerek üstyapıda yapılan çalışmalara 2021 yılında destek oldular. 2022 yılında da bu destekler artarak devam edecek. Gazetecilere de ilimize verdikleri destek için teşekkür ediyorum."

Programda, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut da birer konuşma yaparak gazetecilerin gününü kutlayan Vali Orhan Tavlı'ya teşekkür etti.

Vali Tavlı ve gazeteciler program sonunda birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

AA / Sabri Kesen - Güncel

Orhan Tavlı Turizm Muğla Ocak Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title