Müftülükten Engellilere 150 Tekerlekli Sandalye - Haberler
Haberi Paylaş

Müftülükten Engellilere 150 Tekerlekli Sandalye

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
Müftülükten Engellilere 150 Tekerlekli Sandalye

'Tekerlekli Sandalye Kampanyası' kapsamında temin edilen 150 adet tekerlekli sandalye engelli vatandaşlara dağıtıldı.

Valilik bahçesinde yapılan törene Vali Hüseyin Avni Coş, İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, İl Müftüsü Arif Gökçe, Seyhan İlçe Müftüsü Halil Uzun, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra engeliler ve aileleri katıldı.

Vali Coş, törende yaptığı konuşmada "Toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olan değerli engelli kardeşlerimiz ile beraberiz. Seyhan İlçe Müftülüğü ve Cami Derneğinin birlikte temin ettikleri tekerlekli sandalyeleri, ihtiyaç sahibi olan engelli kardeşlerimize dağıtacağız" dedi.

Kampanya kapsamında emeği geçen tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederek, engellilerin sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri temennisinde bulunan Vali Coş, konuşmasının ardından ihtiyaç sahibi olan engellilere tekerlekli sandalye dağıtımını yaptı.

Sandalyelerini alan engelli vatandaşlarda mutluluklarını dile getirerek, bağışta bulunan hayırseverlere, Müftülüğe, Cami Derneklerine ve Vali Coş'a teşekkür ettiler.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ahmet Zeki Gürkan Hüseyin Avni Coş Seyhan Gökçe Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title