Haberi Paylaş

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kars'ta

Güncel Haberler

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kars'taKARS Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir takım ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Kars'a geldi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Kars'ta

KARS Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bir takım ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Kars'a geldi.

Bakan Özer'i Harakani Havaalanı'nda Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Milletvekilleri Ahmet Arslan, Prof. Dr. Yunus Kılıç, Milli Eğitim Müdürü Aydın Acay, İl Başkanı Adem Çalkın karşıladı. Bakan Özer, havaalanından Kars Valiliği'ne geçti. Valilik Şeref defterini imzalayan Özer, "Kars'ta eğitimle ilgili hep güzel hikayeler geliyor, başarılı hikayeler geliyor. İnşallah yeni yatırımlarla değerlendirme sonrası sizlerle paylaşacağımız yeni projelerle inşallah Kars'ta eğitimde yepyeni sayfalar açacağız" dedi.

Ülkenin büyüdüğünü ifade eden Özer, "Çünkü ülkemiz büyüyor, tüm alanlarda büyüdü, eğitimde, ulaşımda, alt yapıda, sağlıkta tüm alanlarda gerçekten çok güçlü, bölgesinde iddia sahibi, dünyada iddia sahibi bir ülke olarak ülke olarak her geçen gün kapasitesini artırıyor. Kapasite artırmada en büyük katkıyı sağlayacakta eğitimdir. Bizde Milli Eğitim bakanlığı olarak ülkemizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayıp, sadece ihtiyaçlarını karşılama değil, gelecekle ilgili yapmak istediğimiz şeylerinde yatırımını bugünden yaparak çok daha iyi noktalara geleceğiz" diye konuştu.

Bakan Özer, daha sonra Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı'na katıldı. Toplantı basına kapalı olarak devam ediyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Işık Çapanoğlu - Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title