Haberler

Milletvekili Tunç'tan inceleme

Abone Ol

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesinde ziyaretlerde bulunarak yapılan yatırımları inceledi.

Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız beldesinde ziyaretlerde bulunarak yapılan yatırımları inceledi.

Tunç, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, salgın döneminde bir taraftan sağlığı korumak için gerekli tedbirleri aldıklarını, bir taraftan da yatırımlara devam ettiklerini belirtti.

Kozcağız'daki hizmetlerin de hızla devam ifade eden Tunç, şunları kaydetti:

"Beldemizde iki baraj, Bartın-Karabük yolu üzerindeki Kirazlıköprü barajıyla birlikte tamamlandı. Bartın bugün yağmurlarda rahat uyuyabiliyorsa ve hiç endişe etmiyorsa bu Kozcağız'da yapılan iki baraj ile Kirazlıköprü Barajı sayesindedir. O nedenle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ak Parti'ye ne kadar teşekkür etsek azdır."

Tunç, başlattıkları yol çalışması ile de ulaşım problemini çözerek, beldeyi Karadeniz sahil yolunun bir kavşak noktası yapmak istediklerini sözlerine ekledi.

Tunç'a ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman ve AK Parti Kozcağız Belde Başkanı Orhan Acıbal da eşlik etti.

Kaynak: AA / Güncel

Enver Yılmaz Kozcağız AK Parti Bartın Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
title