Haberler

Milletvekili Tunç, Amasra'da partililerle buluştu

Abone Ol

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, partisinin Amasra ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, partisinin Amasra ilçe teşkilatıyla bir araya geldi.

Tunç, bir restoranda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, ülke gündemine ilişkin konular, devam eden yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Ak Parti'nin iktidara gelmesiyle Türkiye'nin her alanda geliştiğini ve büyüdüğünü belirten Tunç, ülkenin artık dünyada da söz sahibi olduğunu söyledi.

Türkiye'yi milli silahlarını üreten, dünyanın dev projelerini yapabilen bir ülke konumuna getirdikleri belirten Tunç, "Maalesef bunları anlayamayan, hatta her büyük proje konuşulduğunda karalamak için enerjilerini bu yönde tüketen bir ana muhalefet ile karşı karşıyayız. CHP'nin ülke gündemine faydalı olabilecek hiçbir şeyin yanında olmadığını görüyoruz." diye konuştu.

Tunç, Amasra'nın da tarihi yatırımları iktidarları döneminde gördüğünü, "yapılamaz, hayal" denilen Amasra Tüneli'nin de yapıldığını anlatarak, şunları kaydetti:

"Amasra'da tarih kaybolmaya yüz tutmuştu. Kemere Köprüsü yıkılmak üzereydi, biz onardık. Müzemizde eserler çürümek üzereydi, 3 milyon lira harcadık ve müzemizi yeniden inşa ettik. Amasra'mızın öğretmenevi yıkılmak üzereydi, yeniledik. Spor salonu yoktu, yaptık. Okullar yaptık. Kaleşah'ta eskiyen okulun yerine sosyal tesisleri ile birlikte yepyeni modern bir okul kazandırdık. Amasra yolcu limanımızda mendirek onarımı şu anda devam ediyor ve 40 trilyonluk büyük bir yatırımla mendirek adeta yeniden inşa ediliyor. Yolcu limanımızı tamamlamıştık. Gümrük Kapısı açma çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Toplantıya, AK Parti İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Karabacak, belediye meclis üyeleri ile ilçe yönetimi katıldı.

Kaynak: AA / Güncel

Enver Yılmaz AK Parti Bartın Amasra Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? En İyi Kadın Sanatçı ödülü kime gitti, kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Sanatçı ödülü kime gitti, kazandı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title