Haberi Paylaş

MiF'ten ASO'ya Ziyaret

MiF'ten ASO'ya Ziyaret

Güncel Haberler

Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu Yönetim Kurulu, Genel Başkanıyla birlikte Ankara Sanayi Odası Başkanını makamında ziyaret etti.

Medyanın sorunlarının ele alındığı ziyarette konuşan Özdebir"Nasıl ki tarafsız yargıya, tarafsız polise herkesin ihtiyacı varsa, tarafsız medyaya da herkesin ve her kesimin ihtiyacı vardır. Bu kurumların bağımsızlığı her zaman korunmalıdır" dedi.

MİF Genel Başkanı Kenan Macit ise başlatılan yeni süreçte tüm basın meslek örgütlerinin Gazeteciler Konfederasyonu'nun çatısı altında toplandığını belirterek "Birlik ve beraberlik içerisinde medyanın sorunlarını çözmek için 8 federasyon, konfederasyonumuz bünyesinde yola çıktık. Bu yolculukta sizlerinde desteğini bekliyoruz" dedi.

MİF'in ASO siyaretinde Genel Başkan Kenan Macit'in yanı sıra Genel Başkanvekili Yıldıray Arslan, Genel Başkan Yardımcıları Bülent Öztürk, Gürkan Sarı, Genel Koordinatör Vedat Özkeleş, Genel Sayman Adnan Haskokar, Denetim Kurulu Başkanı Yalçın Malgil, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Cingöz, Nuray Öcalan, Veciye Mutlu İştişare Kurul Başkanı Bedri Akkerman ile ASO Basın Danışmanı Okan Saykun hazır bulundular.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ankara Sanayi Odası Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title