Haberler

Mersin, Silifke ve Hatay'da Öğrenciler Karnelerini Aldı

Güncelleme:

Mersin'in Gülnar, Silifke ve Hatay'ın Dörtyol ilçelerinde düzenlenen törenlerle öğrenciler karnelerini aldı. Gülnar'da Kayrak İlkokulu'nda gerçekleştirilen törene Kaymakam Yusuf Ziya Yaktı da katıldı. Silifke'de ise Gazi Ortaokulu'nda öğrenciler halk oyunları gösterisi ve atık malzemelerden yapılan kıyafetlerin sergilendiği bir defile düzenledi. Hatay'ın Dörtyol ilçesinde ise 79 okulda 34 bin 412 öğrenci karnelerini aldı.

Mersin'in Gülnar, Silifke ve Hatay'ın Dörtyol ilçesinde öğrenciler karne aldı.

Gülnar'da ilçesinde Kayrak İlkokulu'nda tören düzenlendi.

Kaymakam Yusuf Ziya Yaktı'nın da katıldığı törende öğrencilere karneleri verildi.

Yaktı, öğrencilerle aynı heyecanı yaşadıklarını belirterek, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Programa Belediye Başkanı Fatih Önge, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kadim, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Silifke ilçesinde de Gazi Ortaokulu'nda düzenlenen törende öğrenciler halk oyunları gösterisi sundu, atık malzemelerden yaptıkları çeşitli kıyafetleri düzenledikleri defilede sergiledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sezgin, törende, Silifke'de 22 bin 683 öğrencinin karne aldığını söyledi.

Törene Kaymakam Abdullah Aslaner, Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Petek, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde de düzenlenen törenlerle 79 okulda 34 bin 412 öğrenci karnelerini aldı.

Kaynak: AA / Güncel

Dörtyol Silifke Gülnar Mersin Hatay Eğitim Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title