Haberler

Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever Kemal Elmacıoğlu, Gesi Fatih Mahallesinde Cami Temelini Atacak

Güncel Haberler

Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever Kemal Elmacıoğlu ile Gesi Fatih Mahallesinde yapılacak olan Kemal-Hülya Elmacıoğlu Cami'nin temel atma töreni gerçekleştirilecek. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, açılış ve temel atma programlarının artacağını ve hizmetlerin daha yoğunlaşacağını söyledi.

Melikgazi Belediyesi ve Hayırsever Kemal Elmacıoğlu ile Gesi Fatih Mahallesinde yapılacak olan Kemal-Hülya Elmacıoğlu Cami'nin temel atma törenini gerçekleştirecek.

Açılış ve temel atma programlarının artacağını ve hizmetlerin daha yoğunlaşacağını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; "Melikgazi olarak birçok yatırımı hayata geçiriyoruz. Gesi Fatih Mahallemizde bir ihtiyacı daha gidererek vatandaşlarımızın taleplerini yerine getiriyoruz. Melikgazi olarak merkezde yoğunluk oluşturmamak herkesin mahallesinde hizmet alması için butik projeler üretiyoruz. Bu çerçevede yine butik güzel bir camimizi hayata geçirmek üzere harekete geçtik. Hayırseverimiz Kemal Elmacıoğlu ile bu anlamlı projenin temelini atacağız. Burada vatandaşlarımızın ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacak olan camilerimizin hayırlı olmasını diliyor hayırseverimize destekleri için teşekkür ederim. Kemal-Hülya Elmacıoğlu Cami'mizin 07 Haziran Çarşamba günü saat 17.30'da temelini atacağız. Tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz" dedi. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Mustafa Palancıoğlu Fatih Cami Güncel Haberler

title