Masai Mara'da evcil ve vahşi hayvanlar bir arada yaşam mücadelesi veriyor - Haberler
Haberi Paylaş

Masai Mara'da evcil ve vahşi hayvanlar bir arada yaşam mücadelesi veriyor

AA - Andrew Wasike - Güncel
 - Güncelleme:

Masai Mara Ulusal Parkı'ndan genel görüntüler Otlayan hayvanlar Aslan Çoban ve koyun sürüsü Dişi aslan Keçi ve koyun sürüsü ile zebra, öküz başlı antilop ve antiloplar bir arada İnek sürüsü Filler Kenya'nın güneybatısındaki Masai Mara Ulusal Parkı'nın hemen yanında geleneksel bir Masai köyü...

Masai Mara Ulusal Parkı'ndan genel görüntüler

Otlayan hayvanlar

Aslan

Çoban ve koyun sürüsü

Dişi aslan

Keçi ve koyun sürüsü ile zebra, öküz başlı antilop ve antiloplar bir arada

İnek sürüsü

Filler Kenya'nın güneybatısındaki Masai Mara Ulusal Parkı'nın hemen yanında geleneksel bir Masai köyü olan Olboma Manyatta sakinleri, vahşi yaşamla iç içe bir hayat sürdürüyor. Köydeki koyun ve inek sürüleri, antilop göçü sırasında onları takip eden yırtıcı hayvan tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Sürüye eşlik eden çobanlar, aslan, leopar, sırtlan, çita gibi yırtıcı hayvanlara karşı hayvanlarını korumak için olağanüstü dikkat gösteriyor.

AA / Andrew Wasike - Güncel

Kenya İnek Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title