Haberler

Martha Stewart Kapadokya'yı Dünyaya Tanıtacak

Abone Ol

Ünlü Tv Yapımcısı, Spiker, Gurme ve Kitap Yazarı Amerikalı Martha Stewart, ABD'de Yayımlanan Programı 'Martha Stewart Show' İçin Kapadokya'da Çekim Yaptı.

Ünlü TV yapımcısı, spiker, gurme ve kitap yazarı Amerikalı Martha Stewart, ABD'de yayımlanan programı ''Martha Stewart Show'' için Kapadokya'da çekim yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanlığının girişimleri ile Türkiye'ye gelen ve iki gün İstanbul'da çekim yapan Martha Stewart, Kapadokya'nın tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret etti.

Stewart, izlenimlerini iki milyona yakın takipçisiyle twitter sayfasında paylaştı.

Uçhisar, Aşk Vadisi, Ortahisar ve Ürgüp'ü adım adım gezen Martha Stewart, Royal Balloon tarafından kendisine özel tahsis edilen sıcak hava balonu ile bir saat boyunca Aşk Vadisi, Güllüdere, Çavuşin, Paşabağ ve Devrent Vadisi'ni havadan izledi. Stewart, balondan Kapadokya manzarasının fotoğraflarını çekti, kamerası ile görüntüledi.

Dünyada ilgiyle izlenen ve eylül ayı içinde yeni sezon bölümleri yayımlanacak Martha Stewart Show'da bu görüntülerin, özellikle ABD'de, Türkiye'nin tanıtımına büyük katkı sağlaması bekleniyor.

Kaynak: AA / Güncel

Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title