Mardin Valisi Demirtaş, gençlerle bir araya geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Mardin Valisi Demirtaş, gençlerle bir araya geldi

AA - Osman Öksüz - Güncel
 - Güncelleme:
Mardin Valisi Demirtaş, gençlerle bir araya geldi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, "Türkiye'de Demokrasi Olgusunun Gelişimi ve Gençlerin Rolü" programında gençlerle bir araya geldi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, " Türkiye'de Demokrasi Olgusunun Gelişimi ve Gençlerin Rolü" programında gençlerle bir araya geldi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Gençlik Merkezi, Mardin Diplomasi Akademisi Kariyer Söyleşileri kapsamında Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen programda konuşan Vali Demirtaş, gençlere yönelik aktivitelere değindi.

Bu aktivitelere 2022 yılında daha fazla yer vereceklerini ifade eden Demirtaş, yapılacak sınavlarda gençlere başarılar diledi.

Söyleşinin ardından YKS'de dereceye giren 10 öğrenciye kitap seti hediye eden Demirtaş daha sonra gençlik merkezinde gençlerle sohbet etti.

AA / Osman Öksüz - Güncel

Mahmut Demirtaş, gençlik, Türkiye, Mardin, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title