Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesinden muhteşem "Şiir ve müzik dinletisi" - Haberler
Haberi Paylaş

Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesinden muhteşem "Şiir ve müzik dinletisi"

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesinden muhteşem 'Şiir ve müzik dinletisi'

Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi "Şiir ve müzik dinletisi" Tarihi Bedesten Nikah ve çok amaçlı Salonda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Şiir ve müzik dinletisine Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş,Eğitim-Bir-Sen Yunusemre İlçe Temsilcisi Serdar Dinçer,Yunusemre İlçe Milli Eğitim ŞubeMüdürü Levent Çimen, Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Bozoğlu, Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi öğretmenleri, idarecileri, veliler öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Bozoğlu yaptığı konuşmada " öğrencilerimiz bizlere unutulmaz bir gece yaşattı.Pandemiden sonra böyle gecelere faaliyetlere bizler hasrettik. Çok güzel bir gece oldu. Öğretmenlerimize, gençlerimize vegeceye katkıda bulunan destekleyen herkese teşekkür ediyorum.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaşise"Öğrencilerimiz bu gece coşkulu bir gece geçirdiler. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Dolu dolu yaşadılar dolu dolu bizi mutlu ettiler. Pandemide artık bitti. Salonları doldurduk. Manisa bir kültür kenti,bir turizm kenti, bir eğitim kenti, Yunusemreadına yakışır bir eğitim ilçesi.Tüm personelimizi ve gecede emeği geçenlereteşekkür ediyorum" dedi.

Veliler ve davetlilerise geceden memnun olduklarını dile getirdiler ayrıcaöğrencilerin söyledi şiir ve müziklere eşlik ettiler.

Gece sonundaYunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş ve Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Bozoğlu programın hazırlanmasında katkıda bulunan öğretmen ve öğrencilere çiçek takdim ettiler ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bültenler / Güncel

Anadolu Lisesi Manisa Müzik Şiir Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title