Haberler

Mahalle İftarları Yeni Mahalle Şeyh Şamil Parkı İftarı ile Devam Etti

Abone Ol

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları programının on dördüncüsü Yeni Mahalle’de yapıldı.

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle İftarları programının on dördüncüsü Yeni Mahalle'de yapıldı.

Yeni Mahalle Şeyh Şamil Parkı yanında yapılan iftar programına Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir ve eşi Funda Eldemir, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve eşi Emine Bakıcı ile birlikte, MHP Bilecik Milletvekili Adayı İbrahim Sertan Yalçınkaya ve mahalle sakinleri katılırken iftar programı yoğun ilgi gördü. Besmele İlahi grubu tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahiler ile başlayan programda vatandaşlar toplu halde oruç açmanın hazzını yaşadı. İftar öncesinde Milletvekili Eldemir ve Başkan Bakıcı eşleri ile birlikte bütün masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla görüştü. Mahalle sakinlerine 'Ramazan-Şerif'iniz mübarek olsun. Rabbim oruçlarınızı ve tüm ibadetlerinizi kabul etsin" diyen Milletvekili Eldemir ile Başkan Bakıcı çocuklarla da özel olarak ilgilendi. Programda Kur'an-ı Kerim Tilavetinin ardından ezanın okunması ile birlikte dualar edilerek oruçlar açıldı.

Yemeğin ardından Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Milletvekili Halil Eldemir mahalle sakinlerine hitaben bir konuşma yaptı.

İftar programının ardından eşi Emine Bakıcı ile birlikte Bal çiftinin evini ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Yeni Mahalle ile ilgili projeleri anlattı. Misafirperverlikleri için ev sahiplerine teşekkür eden Başkan Bakıcı daha sonra teravih namazı öncesinde, Güneş Spor lokaline geçerek, burada kulüp üyeleri ve vatandaşlar ile sohbet etti.

Burada Şeyh Şamil Parkı ile ilgili projeyi hayata geçiriyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bakıcı'ya Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir, MHP Bilecik Milletvekili Adayı İbrahim Sertan Yalçınkaya, AK Parti ve MHP teşkilatları eşlik etti. Tüm yönleri ile Cumhur İttifakını anlatan adaylar, konuşmalarında seçimlerin önemine değindiler. Konuşmaların ardından Başkan Bakıcı, Bilecik AK Parti Milletvekili Halil Eldemir ve MHP Bilecik Milletvekili Adayı İbrahim Sertan Yalçınkaya kendilerini misafir ettikleri için Güneş Spor Kulübü Başkanı Ümit Kök'e ve Kulüp üyelerine teşekkür ettiler. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Milletvekili Yeni Mahalle Şeyh Şamil Bozüyük Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Topkapı Sarayı nerede, hangi günler açık? Topkapı Sarayı bölümleri neler? Benzine indirim var mı? Benzine indirim gelecek mi, ne kadar gelecek? 6 Aralık güncel benzin ve akaryakıt fiyatları! İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede? Arkeoloji Müzesi giriş ücreti ne kadar? İbrahim Kaboğlu kimdir? Halk Tv konuğu İbrahim Kaboğlu kaç yaşında, nereli? İbrahim Kaboğlu biyografisi! Kolesterol nedir, nasıl düşürülür? Kolesterol yüksekliği neden olur? Yılmaz Morgül kimdir? 2. Sayfa konuğu Yılmaz Morgül kaç yaşında, nereli? Yılmaz Morgül biyografisi! Pnömoni virüsü nedir, belirtileri neler? Pnömoni virüsü hangi ülkelerde var? Göz kuruluğu neden olur? Göz kuruluğu belirtileri neler? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2024 Asgari ücret ne zaman belli olacak?
title