Haberler

Liv Hospıtal İle Film-San Vakfı'ndan Sanatçılar İçin İş Birliği

Güncelleme:

Sağlık sektörünün en genç oyuncularından Liv Hospital, Film Sanayii ve Tüm Sanatçıları Güçlendirme Vakfı ile iş birliğine imza attı.

İş birliği dolayısıyla Liv Hospital'da düzenlenen geceye, sinema, tiyatro ve müzik dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Sağlık sektörüne modern bir anlayış getiren Liv Hospital, Film Sanayii ve Tüm Sanatçıları Güçlendirme (FİLM-SAN) Vakfı ile üye sanatçılar için özel bir iş birliği yaptı. 1975 yılında sinema, tiyatro ve müzik dünyasının önde gelen isimleri tarafından kurulan FİLM-SAN Vakfı'nın üyesi olan sanatçılar, Liv Hospital ile yapılan iş birliği sayesinde hastanedeki tüm sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek.

İş birliği nedeniyle Liv Hospital'da Genel Müdür Meri İstiroti'nin ev sahipliğinde bir kokteyl düzenlendi. FİLM-SAN Vakfı Başkanı Ferdi Merter Fosforoğlu, Başkan Yardımcıları Nilüfer Aydan ve Bahar Öztan'ın söz aldığı gecenin sunuculuğunu FİLM-SAN Vakfı Müdürü Kıvanç Terzioğlu üstlendi. Geceye Belkıs Özener, Nuri Sesigüzel, Nil Ünal, Özlem Savaş, Bora Gencer, Deniz Akbulut, Hülya Uğur, Anta Toros ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Liv Hospital Güncel Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen 'Azmanbüs' açıklaması

Ada sakinlerinin hedefindeki İmamoğlu'ndan günler sonra gelen "Azmanbüs" açıklaması

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Oğlu, PKK'lılarla birlikte insan kaçakçılığından tutuklandı! MHP'li isim istifa etti

Bakmadan Geçme

Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 24 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır?
Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

Kadın müşteriden zincir market çalışanına dayak! Kafasını defalarca dondurucuya vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title