Haberler

Kurtuluş Etkinliklerinde Edip Akbayram Coşkusu

İzmir’in Küçük Menderes havzasında Kiraz’dan başlayan kurtuluş yıldönümü heyecanı, Beydağ’da Edip Akbayram coşkusu ile devam etti.

İzmir'in Küçük Menderes havzasında Kiraz'dan başlayan kurtuluş yıldönümü heyecanı, Beydağ'da Edip Akbayram coşkusu ile devam etti. Bölgenin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümü etkinlikleri, Ödemiş'te yapılacak etkinliklerle devam edecek.

Kurtuluş etkinlikleri, 1 Eylül tarihinde Kiraz'da yapılan törenlerle başladı. Kiraz Kaymakamı Mustafa Akgül, Belediye Başkanı Saliha Özçınar ve Jandarma Garnizon Komutanı Nazmi Dinçer'in katılımı ile Şehit Birol Uysal parkında toplanan vatandaşlar Atatürk anıtına çelenk bıraktı.

Kurtuluş etkinliklerinin ikinci günü Beydağ ilçesinde sahneye çıkan Edip Akbayram, konsere gelen vatandaşları coşturdu. İlçede sabah saatlerinde düzenlenen törenlerin ardından akşam da Edip Akbayram konseri düzenlendi. Kalabalık bir topluluk önünde konser veren Akbayram, en güzel parçalarını Beydağlılar için söyledi. Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, kurutuluş coşkusuna ortak olan Edip Akbayram'a teşekkür etti. Konserin ön tarafından sanatçıyı görüntüye alan çocuklar da ilginç görüntüler oluşturdular. Akbayram, Beydağ gibi şirin bir ilçede konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Kurtuluş etkinlikleri 3 Eylül pazar günü Ödemiş'te devam edecek. - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Edip Akbayram Menderes Beydağ İzmir Politika Güncel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Osmaniye'de iki grup arasında çıkan kavgada belediye başkanı da yaralandı

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Bakmadan Geçme

Galatasaray- Lecce maçından kareler ALES NE ZAMAN? || ALES/2 saat kaçta? ALES sınav giriş belgesi sorgulama ekranı! SON DAKİKA DEPREMLER || Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede oldu? LGS 2. Tercihler ne zaman? e-Okul lise nakil başvurusu nasıl ve nereden yapılır? MasterChef Türkiye 2024'te ana kadroya giren 11. yarışmacı kim oldu? MasterChef kim kazandı? 25 TEMMUZ HAMSTER KOMBAT GÜNLÜK ŞİFRE KOMBO | Hamster Kombat yeni şifre ne, nasıl kullanılır? Hamster Kombat nedir? 25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri
TBMM'de olduğunu unutmuşa benziyor! DEM Partili Sakık, ne kadar küfür varsa hepsini saydı

TBMM'de olduğunu unutmuşa benziyor! DEM Partili Sakık, ne kadar küfür varsa hepsini saydı

title