Kitap Fuarında 2'nci Gün Yoğunluğu - Haberler
Haberi Paylaş

Kitap Fuarında 2'nci Gün Yoğunluğu

İhlas Haber Ajansı - Güncel
Kitap Fuarında 2'nci Gün Yoğunluğu

Bu yıl 5’incisi düzenlenen Siirt Kitap Fuarı’nın ikinci günü de yoğun geçti.

Bu yıl 5'incisi düzenlenen Siirt Kitap Fuarı'nın ikinci günü de yoğun geçti.

Siirt Valiliğini öncülüğünde Siirt Belediyesi tarafından desteklenen kitap fuarı, ikinci günü ilk ve ortaokulu öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuarı ziyaret eden öğrenciler, çocuklar için açılan bölüme ilgi gösterdi. Öğrenciler, milli eğitim müdürlüğü tarafından okullara dağıtılan kuponlarla kitap aldı, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi eşi Erol ile oğlu Abdullah Olçok'u kaybeden Nihal Olçok tarafından yapılan söyleşi programına katıldı.

Yazarlar okurlarla buluşuyor

1 Nisan'da sona erecek fuarında, İhsan Süreyya Sırma, Serdar Tuncer, Leyla İpekçi, Semih Kaplanoğlu, Ahmet Turgut, Ali Ural, Fatma Barbarosoğlu, Nazife Şişman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Adnan Demircan, Abdullah Ağar, Adem Apak, Kahraman Tazeoğlu, Mert Aydın ve Kaan Murat Yanık gibi pek çok edebiyatçı, akademisyen, yazar ve gazeteci söyleşi ve imza etkinliklerinde okuyucularla buluşacak. - SİİRT

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Siirt Belediyesi Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title