Kırşehir'de "Yılın Doktoru"Na Plaket Verildi - Haberler
Haberi Paylaş

Kırşehir'de "Yılın Doktoru"Na Plaket Verildi

AA - Güncel
Kırşehir'de 'Yılın Doktoru'Na Plaket Verildi

Sağlık Bakanlığı'nın Türkiye genelinde uyguladığı çalışma ile Kırşehir'de "yılın doktoru" seçilen hekime plaket takdim edildi.

Sağlık Bakanlığı'nın Türkiye genelinde uyguladığı çalışma ile Kırşehir'de "yılın doktoru" seçilen hekime plaket takdim edildi.

İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kırşehir'de 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yılın doktoru seçilen Serpil Kulaksız plaket verildi.

Kent genelinde yapılan çalışmalar kapsamında İl Sağlık ve Halk Sağlığı Müdürlükleri ile Kırşehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğince tıbbi ve mesleki alanlardaki başarılı, özverili çalışmaları nedeniyle 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli Doktor Serpil Kulaksız yılın doktoru seçildi.

Kırşehir Sağlık Müdürü Dr. Selçuk Büyüker, yılın doktoru seçilen Kulaksız'a, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu imzalı teşekkür belgesi ve plaketi takdim etti.

AA / Güncel

Sağlık Bakanlığı Kırşehir 14 Mart Türkiye Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title