Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Sosyalistler Grubu Toplantısına Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Sosyalistler Grubu Toplantısına Katıldı

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Sosyalistler Grubu Toplantısına Katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu (AP) Sosyalistler Grubu toplantısına katılarak bir konuşma yaptı.

Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu (AP) Sosyalistler Grubu toplantısına katılarak bir konuşma yaptı.

Brüksel'deki yoğun gündemini CHP Genel Başkan Yardımcıları Faruk Loğoğlu ile Umut Oran, Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan ve CHP Avrupa Birliği Temsilcisi Kader Sevinç ile birlikte sürdüren CHP Lideri Kılıçdaroğlu güne Avrupa Parlamentosu'nda başladı.

Avrupa Parlamentosu Sosyalistler ve Demokratlar İlerici İttifakı Grubu (S&D) Başkan Yardımcısı Libor Roucek ve Avrupa Parlamentosu protokol sorumlularının karşılayıp eşlik ettiği Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Sosyalistler ve Demokratlar İlerici İttifakı Grubu (S&D)?nda bir konuşma yaptı.

Programına S&D Grup Başkanı Hannes Swoboda ile ortak basın açıklaması yaparak devam eden Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu Milletvekilleri ve S&D Grup Başkan Yardımcısı, Avrupa Parlementosu Milletvekili Libor Roucek ile de görüştü.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Osman Faruk Loğoğlu Kemal Kılıçdaroğlu Brüksel Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title