Haberler

Kibar Holding, deprem bölgesine yardımlarını sürdürüyor

Abone Ol

Kibar Holding, deprem bölgesindeki çocuklara moral vermek için İskenderun'a gerçekleştirdiği ziyarette, hediye kutuları dağıttı. Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, bölgedeki faaliyetlerinin çocuk odaklı olduğunu belirtti.

Kibar Holding, deprem bölgesine yardımlarını sürdürüyor.

Holdingden yapılan açıklamaya göre, şirket son olarak, Kibar Gönüllüleri'nin koordinasyonuyla Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı ve Kibar Holding Finansal İşler Direktörü (CFO) Sabri Tütüncü'nün katılımıyla İskenderun'a gerçekleştirdiği "Birlikte İyileşeceğiz" ziyareti ile bölgedeki yaklaşık 400 çocuğa moral verdi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ilk gününden bu yana bölgeye yardımlarını ulaştıran Kibar Holding, "Birlikte İyileşeceğiz" diyerek, gönüllüler ve üst yönetimin katılımıyla İskenderun Kılıç Ali Paşa İlkokulu ve Semiha Kibar Anaokulu öğrencileri ile İskenderun'da bulunan Assan Port, Assan Panel ve Assan Lojistik bünyesindeki çalışanlarının 4 ila 11 yaş aralığındaki çocuklarını ziyaret etti.

Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding CEO'su Haluk Kayabaşı, Kibar Holding CFO'su Sabri Tütüncü ve Kibar Gönüllüleri'nin katılımıyla gerçekleşen ziyarette çocuklara eğlenceli ve öğretici malzemelerden oluşan hediye kutuları dağıtıldı.

"Çocuklarımıza moral vermek için bölgedeyiz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, şunları kaydetti:

"Grubumuzun kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarını öncelikli olarak eğitim ve çocuk odaklı yürüten 'Kibar Gönüllüleri' ile Kılıç Ali Paşa İlkokulu'na tam donanımlı bir ana sınıfı açmış olmanın mutluluğunu kısa süre önce yaşamıştık. Bugün de çocuklarımıza moral vermek için bölgedeyiz. Her zorlukta olduğu gibi bu depremlerde de birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun ülkemizin geleceği açısından ne kadar hayati olduğunu gördük. Biz de bu ruhla hareket ediyor, ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı aklın, bilimin ve sevginin izinde doğru bir şekilde yönlendirmek ve hayallerine ulaşmalarına destek olmak adına faaliyetlerimizi sürdürüyoruz."

Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı da "Kibar Gönüllüleri" projesiyle "Eğitim ve Çocuk" alanlarını önceliklendirerek bu alanda fırsat eşitliğine imkan sağlayan projeleri hayata geçirdiklerini bildirdi.

Son 7 yıldır geleneksel hale getirdikleri ve çalışanların çocuklarının katıldığı 23 Nisan Resim Yarışması'nı bu sene "Birlikte İyileşeceğiz" temasıyla düzenlediklerini belirten Kayabaşı, şu ifadeleri kullandı:

"Bu mottoyu, deprem felaketlerinden dolayı farklı bölgelerde yaşayan sevgili çocuklarımızın yaşadıkları korku ve endişe duygularını en aza indirebilmek, onlara bir nebze de olsa moral olabilmek, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının ne kadar önemli olduğunu göstermek ve Grubumuzun 'Biz Birlikte Güçlüyüz' ilkesini çocuklarımıza daha iyi anlatabilmek adına seçtik. Bugün tüm sürecini Kibar Gönüllüleri'nin organize ettiği etkinliğimizde, hediyelerimizle birlikte 23 Nisan Resim Yarışması'nda yapılan resimleri de depremden etkilenen çocuklarımızla dijital ortamda buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kibar Holding olarak bölgenin yaralarını sarmaya kararlılıkla sürdürecek ve sosyal fayda üretmeye devam edeceğiz."

Kaynak: AA / Güncel

Kibar Holding İskenderun Ali Kibar Çocuk Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Beşiktaş - Club Brugge maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Beşiktaş - Club Brugge kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! 30 Kasım Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Fenerbahçe - Nordsjaelland maçı CANLI izle! Fenerbahçe - Nordsjaelland maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Kayserispor puan silme cezası mı aldı, kaç puanı silinecek? Kayserispor neden ceza aldı? Valorant çöktü mü? Valorant sorun mu var? 30 Kasım LoL çöktü mü? 30 Kasım LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Nordsjaelland-Fenerbahçe maç kadrosu 11'leri! Fenerbahçe'nin 11'i belli oldu mu? Amuse-bouche nedir, ne demek? Amuse-bouche nasıl okunur?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title