Haberler

Kayseri'de Yeşilay Şubesi Ziyareti

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Yeşilay Kayseri Şubesi'ni ziyaret etti. Ziyarette uyuşturucuyla mücadele önemine vurgu yapıldı.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Yeşilay Kayseri Şubesi'ni ziyaret etti. Burada konuşan Akar; "Güçlü nesillerin yetişmesi için engelleri kaldırmak lazım. Bu engellerle alakalı olarak da birinci engel de uyuşturucu. Uyuşturucuyla sonuna kadar mücadele etmek lazım" dedi.

Valisi Gökmen Çiçek, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm Yeşilay Kayseri Şubesi'ni ziyaret etti. Ziyaretten ve desteklerden dolayı duyduğu memnuniyet dile getiren Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Mehmet Çifçi; "Yeşilay Kayseri Şube yönetimi olarak yaklaşık 1 yıldır bu güzel aileyi Kayseri'de temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Geldiğimiz günden beri başta uyuşturucuyla mücadele için verilmiş sözlere binaen diğer bağımlılıklarla alakalı şehrimizde olabildiğince yoğun çalışma yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu sadece Yeşilay ile olacak bir şey değil, toplumsal bir mücadele. O yüzden toplumun bütün dinamiklerini bu anlamda bizimle işbirliği halinde olması hem gücümüzü artırıyor hem daha güzel bir mücadele yapmamızı sağlıyor. O yüzden sizlerin yanımızda olması, bizim için de toplum için de çok büyük önem arz ediyor. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz" dedi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise; "Birlikte hareket edince daha güçlü bir ortam oluşuyor. Bunu da Mehmet başkanımla sağlamış durumdayız. Yerel yöneticileri olarak, doktor ağabeyleri olarak üzerimize ne düşüyorsa yapma yönünde irade göstereceğimizi ifade ediyorum" diye konuştu. Milletvekili Ayşe Böhürler de bağımlılıkla mücadelede Yeşilay'a çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ise, güçlü nesillerin yetişmesi için en önemli engel olan uyuşturucu ile mücadelenin önemine değinerek; "Bizin ne yapıp yapıp anne ve babalar, anaokulu, ilkokul, ortaöğrenimde bizim bir şekilde sigarayı, alkolü, uyuşturucuyu zihnen mahkum etmemiz lazım. Moda olmaktan, gösteriş olmaktan çıkarmamız lazım. Neslimizin kurtarılması bakımından Yeşilay'ın yol koordinatörlüğünde devletimizin, milletimizin bütün kişi, kurum ve kuruluşların seferber olup bunun önüne geçilmesi lazım. Nesilleri mahveden bir şeyden bahsediyoruz. Uyuşturucu gerçekten bütün nesilleri mahvediyor. Genetiği, DNA'yı, insanların tabiatını bozuyor. Dolayısıyla bu gerçekten bir milli felaket. bizim de bu anlayışla bakmamız lazım. Bütün kurumlarla, kuruluşlarla bunun mücadelesini sürdürmemiz lazım. Gerçekten güçlü nesillerin yetişmesi için engelleri kaldırmak lazım. Bu engellerle alakalı olarak da birinci engel de uyuşturucu. Uyuşturucuyla sonuna kadar mücadele etmek lazım. Hiçbir şekilde gençlerimizin uyuşturucuya öykünmesine meydan vermemek lazım" ifadelerini kullandı. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Milletvekili Kayseri Sağlık Toplum Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title