Haberi Paylaş

" Karnı Tok, Güler Yüzlü İnsanların Türkiye'sini Yeniden İnşa Edeceğiz"

Güncel Haberler

' Karnı Tok, Güler Yüzlü İnsanların Türkiye'sini Yeniden İnşa Edeceğiz'

MHP Mersin Milletvekili Akif Akkuş, Partisinin İktidarında, Sırtı Pek, Karnı Tok, Güler Yüzlü İnsanların Ülkesi Türkiye'yi Yeniden İnşa Edeceklerini Söyledi.

MHP Mersin Milletvekili Akif Akkuş, partisinin iktidarında sırtı pek, karnı tok, güler yüzlü insanların ülkesi Türkiye'yi yeniden inşa edeceklerini söyledi.

Akif Akkuş, düzenlediği basın toplantısında, tek başına iktidara talip olduklarını, MHP'nin iktidarında, Türkiye'yi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtararak, ekonomik olarak kalkınmış, işsizliği yenmiş, yoksulluğu asgariye indirmiş, yolsuzlukları ortadan kaldırmış, terör belasını yok etmiş müreffeh bir ülke haline getirme kararında olduklarını belirtti.

MHP iktidarında her yıl 700 bin kişiye iş sağlanacağını, ilk 4 yılın sonunda kişi başına düşen milli geliri 14 bin dolara ulaştırılacağını, her yıl 200 milyar dolarlık ihracat yapılacağını anlatan Akkuş, katma değeri yüksek, teknolojik gelişmelere uyumlu tarım ve sanayi ürünlerinin üretileceğini kaydetti.

Milletvekilliği için yeniden aday adayı olduğunu belirten Akkuş, "MHP iktidarında, sosyal güvenlik sistemi, nüfusun tümünü kapsayacak, muhtaç insanlar devletin koruması altına alınacaktır. Böylece bütün vatandaşlarımızın, Türk vatandaşı olmaktan gurur duyduğu bir dönem yaşanacaktır. Partimiz, Türkiye'yi geleceğe taşıma ideali için ortak aklın ortaya koyduğu, ortak bir bir tavrın ve onu gerçeğe dönüştürme arzusunun tüm gönüllerde yer bulacağına inanmaktadır" dedi.

Tarsus ilçe Başkanı Hakan Özbelli ise il genelinde birinci parti olduklarını ifade ederek, "12 Haziran seçimlerinde oylarımız daha da artacaktır" diye konuştu.

Toplantıya MHP ilçe yöneticileri, Belediye ve İl Genel Meclis üyeleri ile Ülkü Ocakları Tarsus şube başkanı Muzaffer Şimşek de katıldı.

- MERSİN

Kaynak: AA / Güncel

Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title