Haberler

Karapınar Belediyesinden eğitime destek

Abone Ol

Karapınar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak projelerinden olan "Akademik Destek Paketi", 12. sınıf öğrencilerine ulaştırılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

Karapınar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak projelerinden olan "Akademik Destek Paketi", 12. sınıf öğrencilerine ulaştırılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İbrahim Gündüz Anadolu Lisesi salonunda düzenlenen programda yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

"Pandemi sürecinde uzaktan eğitime destek vermek için Karapınar Belediyesi olarak öğrencilerimize tablet dağıtılması, EBA destek merkezlerinin kurulması, robotik kodlama merkezi gibi bir takım elektronik cihazlarda öğrencilerimizin yanlarında olduk. Bugün de aynı şekilde 12. sınıf öğrencilerimize, üniversite sınavında diğer katılımcı öğrencilerden geri kalmamaları için destek amaçlı fasikülleri ulaştırmaları için okul müdürlerine teslim ediyoruz. Öğrencilerimizin bu dönemde çalışmalarının zor olduğunu tahmin ediyoruz ama inşallah gayretleriyle başaracaklarına inanıyorum. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum."

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal ise "Öğrencilerimizin gelecekteki hedeflerine ulaşmasında katkı sağlayacak bu çalışmada bizlere her daim destek olan Belediye Başkanımız Mehmet Yaka ve Kaymakamımız Sayın Oğuz Cem Murat'a teşekkürlerimizi sunuyoruz." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Mehmet Yaka Karapınar Milli Okul Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title