Şanlıurfa'da sezon öncesi okullarda kapsamlı temizlik - Haberler
Haberi Paylaş

Şanlıurfa'da sezon öncesi okullarda kapsamlı temizlik

İhlas Haber Ajansı - Ahmet Kolsuz - Güncel
 - Güncelleme:

Şanlıurfa'da sezon öncesi okullarda kapsamlı temizlik Şanlıurfa'da 6 Eylül'de başlayacak olan eğitim-öğretim sezonu öncesinde öğrencilerin temiz ve hijyen ortamda eğitim görebilmesi için kapsamlı çalışma başlatıldı Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçe Belediyesi tarafından 6 Eylül'de başlayacak...

Şanlıurfa'da sezon öncesi okullarda kapsamlı temizlik

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da 6 Eylül'de başlayacak olan eğitim-öğretim sezonu öncesinde öğrencilerin temiz ve hijyen ortamda eğitim görebilmesi için kapsamlı çalışma başlatıldı

Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçe Belediyesi tarafından 6 Eylül'de başlayacak olan eğitim-öğretim sezonu öncesi öğrencilerin daha temiz bir ortamda eğitime başlaması için okullarda kapsamlı temizlik ve dezenfekte çalışması yapılıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin temiz bir ortamda okula başlaması için ilçedeki okullarda temizlik ve dezenfekte çalışması başlattı. Temizlik ekipleri sınıflar ve koridorlarda dezenfekte çalışmaları gerçekleştirirken, özellikle okul bahçesi ve merdivenler deterjanlı su ile yıkanıyor. Atakent Mahallesinde bulunan Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu'nda gerçekleştirilen temizlik çalışmasını Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aslan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz da takip etti. Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aslan, 2021-2022 eğitim sezonu öncesi Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla okullarda kapsamlı bir temizlik çalışması başlattıklarını ifade ederek, öğrencilerin temiz bir ortamda eğitime başlamasını hedeflediklerini dile getirdi.

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz da Başkan Baydilli'ye ve temizlik işleri ekiplerine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Karaköprü Belediyesi temizlik işleri dezenfekte ekibi 6 Eylül öncesi ilçedeki okulların tamamını temizlik işleminden geçirerek tertemiz ortamda derslere başlanmasını hedefliyor.

İhlas Haber Ajansı / Ahmet Kolsuz - Güncel

Karaköprü Hisarcık Okul Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title