Haberi Paylaş

Kanserli kediye umut oldular

Güncel Haberler

- Kanserli kediye umut oldular Kanserli sokak kedisi uçakla nakledildiği İstanbul'da tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu Merhametli bir vatandaşın ihbarı ile Sivas'tan alınarak uçakla İstanbul'a nakledilen kanser hastası kedi, gerçekleştirilen operasyon ve tedavinin ardından...

- Kanserli kediye umut oldular

Kanserli sokak kedisi uçakla nakledildiği İstanbul'da tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu

SİVAS - Merhametli bir vatandaşın ihbarı ile Sivas'tan alınarak uçakla İstanbul'a nakledilen kanser hastası kedi, gerçekleştirilen operasyon ve tedavinin ardından sağlığına kavuşturuldu.

Sivas'ta sokakta bir kedinin yüzünde ciddi yaralar olduğunu fark eden merhametli bir kişi Sokak Hayvanlarını Korumu Derneğinden yardım istedi. İhbar üzerine dernek yetkilileri sokak kedisinin İstanbul'a naklini sağladı. Burada ameliyat edilen kedi, uzun süreli bir tedavinin ardından sağlığına kavuştu. Ölmez üzere olan kedi, tedavi sonrası doku kayıpları yaşasa da kurtarıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan dernek başkanı Yasin Yılmaz, ihbarı Sivas'ta yaşayan Feyza isimli bir hayvan dostundan aldıklarını belirtip, "Dostumuzdaki bu kanser türü çok tehlikeli. Bu vakalara gereken operasyonların her hekim tarafından değil ciddi cerrahlar tarafından yapılması gerekli. Bu sebeple operasyon İstanbul'da cerrah Ateş Barut tarafından gerçekleştirildi." dedi.

Yılmaz ölmek üzere olan hasta kedinin gerçekleştirilen operasyon ve tedavi ile sağlığına kavuşturulduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

İstanbul Sivas kedi Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Mikail arman:

Konuşamayan, dertlerini anlatamayan, konuşamayan hayvanlarda Yüce ALLAH'ın session kullarıdır.Onlarla ilgilenmek, su ce yiyeceklerini vermek, iyi davranmak büyük sevap ve hayır kazandırır.Yüce ALLAH iyilik ve hayır yapanlardan razı olsun.

Cevap Yaz00Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title