Kadir Has Üniversitesi "Yeni Medya" Uzmanları Yetiştirecek - Haberler
Haberi Paylaş

Kadir Has Üniversitesi "Yeni Medya" Uzmanları Yetiştirecek

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
Kadir Has Üniversitesi 'Yeni Medya' Uzmanları Yetiştirecek

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi yükselen yeni trend olan sosyal medya konusunda uzman yayıncılar yetiştirecek.

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi yükselen yeni trend olan sosyal medya konusunda uzman yayıncılar yetiştirecek. Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Vodafone işbirliğiyle gerçekleştirilecek 'Yeni Medya Yayıncılığı' Sertifika Programı 26 Nisan 2014 tarihinde Kadir Has Üniversitesi'nde başlıyor. 25 kişi ile sınırlı olan eğitim için başvurular 23 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Eğitim programı Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Üyesi İsmail Hakkı Polat ile Medya Derneği Genel Sekreteri ve Teknoloji Yazarı Deniz Ergürel tarafından organize edildi. Programa, yeni medya alanında kariyer yapmak isteyen iletişim fakültesi öğrenci ve mezunları, teknolojinin sektöre getirdiği değişimi anlamak isteyenler, mobil iletişim sektöründe çalışmak ya da kendini geliştirmek isteyenler, profesyonel medya çalışanları ve konuya ilgi duyanlar katılabilecek.

Kadir Has Üniversitesi Cibali kampüsünde düzenlenecek olan 'Yeni Medya Yayıncılığı' programında eğitmen olarak, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, Google Türkiye Pazarlama Müdürü Aslıhan Ulutaş, Al Jazeera Türkiye Sosyal Medya Editörü Nigar Hacızade, Medya Derneği Başkanı Salih Memecan, Hürriyet İnternet Grup Başkan Yardımcısı Erhan Acar, Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can, MARS Tab iPad Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Akın Emre Karagülle, Samanyoluhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Fuat Karazeybek, NTVMSNBC.com Haber Müdürü Kürşat Özmen, Zaman Gazetesi Görsel Yönetmeni Fevzi Yazıcı ve Fox Tv Haber Merkezi Direktörü ve Medyafaresi.com kurucusu Kubilay Tümen yer alıyor.

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi'nde 26 Nisan 2014 - 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında her cumartesi günü, 12:00-18:00 saatleri arasında 25 kişinin katılımı ile sınırlı olan program, 6 gün 36 saat sürecek ve eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Bültenler / Güncel

Kadir Has Üniversitesi 23 Nisan Türkiye Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title