Kadınlar Gününde Adilcevaz Belediyesi'ne Kadın Başkan - Haberler
Haberi Paylaş

Kadınlar Gününde Adilcevaz Belediyesi'ne Kadın Başkan

Demirören Haber Ajansı - Güncel
Kadınlar Gününde Adilcevaz Belediyesi'ne Kadın Başkan

Bitlis'in Adilcevaz Belediye Meclisi'nin AK Partili tek kadın üyesi Şenay Beşkardeş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Başkanlık makamına oturdu.

Bitlis'in Adilcevaz Belediye Meclisi'nin AK Partili tek kadın üyesi Şenay Beşkardeş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Başkanlık makamına oturdu.

İşleri dolayısıyla Ankara'da bulunan Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla başkanlık makamına belediye meclis üyesi Şenay Beşkardeş'i görevlendirdi. Başkan Gürsoy, kadınların anne olarak gelecek nesilleri yetiştirme konusunda gösterdiği fedakarlığın, annelik duygusu ve ailesini ayakta tutma çabasının her türlü takdire şayan olduğunu belirterek, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla başkanlık makamına belediye meclis üyesi Şenay Beşkardeş'i görevlendirdiğini söyledi. Belediye Başkanvekili Şenay Beşkardeş böyle önemli bir günde verilen görevin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, şöyle dedi:

"Belediye Başkanımız Necati Gürsoy ilçe dışında olduğundan dolayı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle belediyemizin kadın meclis üyesi olarak belediye başkanvekilliğine beni görevlendirdi. Bu da başkanımızın bana bir jesti oldu, kendisine çok teşekkür ederim. Kadınlarımız toplumun ana yapı taşlarını oluşturmaktadır. Kadın olmazsa insan olmaz. Temennimiz sevgi ve saygının hakim olduğu bir toplumdur. Bu vesileyle tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim."

- Adilcevazbitlis

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Dünya Kadınlar Günü Adilcevaz Bitlis Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title