Haberi Paylaş

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Aydın İl Eylem Planı Oluşturuluyor

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Aydın İl Eylem Planı Oluşturuluyor

Güncel Haberler

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Aydın İl Eylem Planı Çalıştayı Kuşadası’nda devam ediyor.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Aydın İl Eylem Planı Çalıştayı Kuşadası'nda devam ediyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Aydın İl Müdürlüğü tarafından Kuşadası Sea Light Otel'de düzenlenen ve 3 gün sürecek olan çalıştayın açılış konuşmasını Aile ve Sosyal Politikalar Aydın İl Müdürü Seyfi Bozçelik yaptı. Bozçelik, çalıştay sonunda kadına yönelik şiddette yol haritasını çıkartacaklarını söyledi. Daha sonra Şengül Yiğit'in modorötörlüğünü yaptığı oturumda, Adnan Menderes Üniversitesi(ADÜ) öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Gülhan Demiriz, Yrd. Doç. Dr. Şebnem Özkan ve Aydın Barosu Kadın Hakları Komisyon Başkanı Neşe Menderes sunum gerçekleştirdi.

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Aydın İl Eylem Planı Çalıştayı'nın diğer oturumunda ise Radyo ve Televizyon Gazeteciler Derneği Başkanı gazeteci Şebnem Bursalı, " Medyanın Kadına Yönelik Şiddetin üzerindeki etki biçimi " sunumu gerçekleştirdi. ADÜ Ruh Sağlığı Hastalıkları Ana bilim Başkanı Prof. Dr. Mehmet Eskin ise " Kadın İntiharları " konularında konuşmalar yaptı. - AYDIN

İhlas Haber Ajansı / Güncel

Kuşadası Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title