Haber : İtalyanlar, Transeksüel Efe'yi, Claudia Schiffer'a Tercih Etti - Haberler

Haberi Paylaş

İtalyanlar, Transeksüel Efe'yi, Claudia Schiffer'a Tercih Etti

İtalyanlar, Transeksüel Efe'yi, Claudia Schiffer'a Tercih Etti

İtalya'da, daha önce yazdığı kitabı ve "Birlikte olduğum kişileri açıklayacağım" tehditleriyle gündeme gelen Türk asıllı transeksüel Efe Bal, bu kez de oynadığı reklam filmiyle adından söz ettirdi.

İtalya'da, daha önce yazdığı kitabı ve "Birlikte olduğum kişileri açıklayacağım" tehditleriyle gündeme gelen Türk asıllı transeksüel Efe Bal, bu kez de oynadığı reklam filmiyle adından söz ettirdi. Firmanın yaptığı piyasa araştırmasında İtalyanlar Efe Bal'ı, Claudia Scheffer'a tercih etti.

Yaklaşık 11 yıldır İtalya'nın Milano kentinde yaşayan ve eskortluk yapan Bal, Dermal Grup dahilinde estetik makineleri üreten Dermal Institute U.S.A. 1956 markası için kamera karşısına geçti. Mediaset ve Sky'a bağlı kanallarda gösterime başlanan reklam filmi, seyirciden tam not aldı. Dermal Grup Genel Müdürü Federico Montanari, şöyle dedi:

"Prato Psikodinamik Enstitüsü tarafından yapılan piyasa araştırmasında sonucunda Efe'nin, cinsiyet ayrımı yapmadan güzelliği en iyi şekilde yansıttığı ortaya çıktı. Güzellik konsepti ve vücut estetiğine dikkat etmek, kesinlikle cinsiyet ötesi bir durum. Bu reklam kampanyasının diğer alternatifi Claudia Scheffer idi. Ancak piyasa araştırmasında yer alan insanların yüzde 70'i Efe Bal'ı seçti."

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title