ISPARTA'DA, 32 METRELİK KEBAP SANİYELER İÇİNDE TÜKETİLDİ - Haberler
Haberi Paylaş

ISPARTA'DA, 32 METRELİK KEBAP SANİYELER İÇİNDE TÜKETİLDİ

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:

ISPARTA'da, bir restoran açılışına özel olarak caddeye kurulan mangallarda hazırlanan 32 metrelik Adana kebabı, saniyeler içinde tüketildi.

ISPARTA'da, bir restoran açılışına özel olarak caddeye kurulan mangallarda hazırlanan 32 metrelik Adana kebabı, saniyeler içinde tüketildi.

Eğirdir ilçesinde bir restoranın açılışı için düzenlenen etkinlikte, Sahil Yolu Caddesi'ne 32 metre uzunluğunda mangal kuruldu. Isparta'nın plaka kodunu anımsatmak amacıyla ustaların hazırladığı 32 metrelik Adana kebabı, mangala yerleştirildi. İlçe Kaymakamı Adem Çelik ile Belediye Başkanı Veli Gök'ün de katıldığı etkinlikte, ilçe müftüsü Mehmet Ali Eroğlu'nun dua okumasının ardından restoranın açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra mangalda pişen kebabın üzerine lavaş bırakan ustalar, etkinliğe katılanlara 'Yemek serbest' çağrısı yaptı. Katılımcılar, 32 metre uzunluğundaki kebabı saniyeler içinde tüketti. Kebabın hazırlığında 32 kilo et kullanıldığı belirtildi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hisarcık, Eğirdir, Isparta, Adana, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title