"Innovations in Credit" Konferansı - Haberler
Haberi Paylaş

"Innovations in Credit" Konferansı

Bültenler - Güncel
'Innovations in Credit' Konferansı

CRIF önderliğinde düzenlenen "Innovations in Credit" konferansında kredi süreçlerindeki yenilikler tanıtıldı.

Kredi bilgi ürünleri, hizmetleri ve çözümleri sunan, alanında dünya devi CRIF tarafından düzenlenen "Innovations in Credit Konferansı", finans ve iletişim teknolojileri sektörlerinin üst düzey yöneticilerini Viyana'da buluşturdu

Kredi bilgi ürünleri ve çözümleri alanında Avrupa'nın pazar lideri olan CRIF Karar Destek Çözümleri (CDS) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Innovations in Credit 2013 Konferansı'nın ilk ayağı Viyana'da yapıldı.

Finansal kurumların müşteri hedefleme aşamasından başlayarak, tahsilâta kadar uzanan kredi sisteminin her aşamasında paket çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunan CRIF'in organize ettiği konferans, karar destek çözümleri hizmetlerini yoğunlukla kullanan finans ve iletişim teknolojileri sektörlerinin üst düzey yöneticilerini ağırladı.

Kurum içi başarılı uygulamalar, yeni çözümler, kredi ve risk yönetimine yönelik güncel konuların ele alındğı konferansın bu yılki gündemi kapsamında SMS ile kredi başvuruları, KOBİ kredi tahsislerinde içsel ve dışsal verilerin etkin bileşimi ile doğru kararların verilmesi, KOBİ'lere finansal kiralama, kredi süreçlerinde değer yaratılması, kurum genelinde akıllı kredi yönetimi, hizmet veren kuruluşların kredi yönetimi süreçleri ile kredi portföy değerlendirmesi başlıkları tartışıldı.

Konferansın bu yılki ikinci oturumu, CRIF ve grubun Türkiye'deki iş ortağı FİNAR'ın işbirliği ile 24 Ekim 2013 tarihinde İstanbul'da Çırağan Kempinski Otel'de gerçekleştirilecek.

Bültenler / Güncel

Avrupa Viyana Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title