İnegöl Belediyespor Masa Tenisi Takımından Bir Başarı Daha - Haberler
Haberi Paylaş

İnegöl Belediyespor Masa Tenisi Takımından Bir Başarı Daha

Bültenler - Güncel
İnegöl Belediyespor Masa Tenisi Takımından Bir Başarı Daha

12-13 Ekim tarihlerinde 32 erkek takımın katılımıyla Kırklareli İlinde gerçekleştirilen Minikler Türkiye şampiyonası grup eleme maçlarını kazanarak finallere gitmeye hak kazandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan İnegöl Belediye spor Başkanı Adem Tayyar, İnegöl Belediye spor minik erkek takımının grubundan grup birincisiyle aynı puanı alarak ikinci çıktığını, sıralama maçlarında finallere gidecek yedi takım arasına adını yazdırdığını söyledi.

Tayyar ayrıca; finallerde bursa ilini temsil edecek tek erkek takımın İnegöl Belediye spor Masa tenisi takımı olduğunu kaydetti.

İnegöl Belediye spor kulübünün kuruluş tarihinden itibaren Masa Tenisi branşında her sene Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazanıp Türkiye şampiyonalarında final oynayıp Türkiye'nin en iyi kulüpleri arasına girmeyi başardığını belirten Adem Tayyar, yine Türkiye'nin en iyi yirmi dört kulübü arasına giren ve Marmara bölgesinde yedinci olan İnegöl Belediye spor masa tenisi takımının mayıs- haziran aylarında da Türkiye şampiyonu olmak için mücadele edeceğini vurguladı.

Tayyar son olarak, Muhammed ORAL, Hakan SEVİNÇ, Can UÇAR ve Oğuzhan ÇETİN'in yer aldığı İnegöl Belediyespor Masa Tenisi minik erkek takımını ve Antrenör- İsmail GÜMÜŞ'ü başarılarından dolayı tebrik etti.

Bültenler / Güncel

İnegöl Belediyespor, Kırklareli, Türkiye, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title