Herbalıfe'tan Büyük Anlaşma - Haberler
Haberi Paylaş

Herbalıfe'tan Büyük Anlaşma

Bültenler - Güncel
Herbalıfe'tan Büyük Anlaşma

Herbalife, Ronaldo'nun resmi beslenme sponsoru oldu.

İspanyol Real Madrid kulübünün Portekiz asıllı oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun resmi beslenme sponsoru, global beslenme şirketi Herbalife oldu. Ronaldo, "sporcu besinleri alanında gerçek bir uzman olan Herbalife ile çalışmak için sabırsızlanıyorum" dedi. Beş yıl süreli milyonlarca dolarlık anlaşmada; Herbalife ve dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo birlikte çalışarak yeni bir sporcu beslenme ürünleri ortak markası da yaratacak.

Sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife, sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor. Aralarında Amerika'dan LA Galaxy, Meksika'dan FC Pumas, Brezilya'dan Botafogo, Rusya'dan Spartak-Moscow takımları ve Belçika ile Venezuela milli takımları gibi dünyanın her köşesinden çok sayıda takımın bulunduğu 100'denfazla takıma ve sporcuya sponsor olan global beslenme şirketi Herbalife, son olarak dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun da resmi beslenmes ponsorluğunu üstlendi.

ORTAK MARKA DA YARATILACAK

Dünyanın en iyi oyuncularından kabul edilen Portekizli futbolcu aynı zamanda dünyaca ünlü bir spor ikonu olarak da tanınıyor. Herbalife, Ronaldo'nun kişisel beslenme programını geliştirip en iyi şekilde kullanmak ve sporcu beslenme ürünlerini sunmak için Ronaldo ile iş birliği yapıyor. Ronaldo'yla imzalanacak olan beş yıl süreli milyonlarca dolarlık anlaşmada, birçok reklam hakları ve çeşitli tanıtım faaliyetleri de yer alıyor. Anlaşma ile ayrıca, Herbalife ve Ronaldo, birlikte çalışarak yeni bir sporcu beslenme ürünleri ortak markası da yaratacak.

HERBALIFE İLE ÇALIŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM

İspanyol Real Madrid kulübünde oynayan Ronaldo, "Hem gündelik hayatta hem de sahada doğru beslenmenin çok önemli olduğuna inanıyorum. Benimle aynı tutkuyu paylaşan ve sporcu beslenmesi alanında gerçek bir uzman olan Herbalife ile çalışmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Bu birlikteliğin Herbalife'ın sağlıklı ve aktif yaşam tarzını yaygınlaştırmayı hedefleyen geniş kapsamlı sponsorluk programının bir parçası olduğunu belirten Herbalife Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Michael O. Johnson, şunları söyledi:

"Cristiano Ronaldo, dünyanın en iyi futbolcularından biri olmasının yanı sıra iyi beslenme, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını hayatının merkezinde tutma ve bunu rekabetin yüksek olduğu profesyonel spor dünyasında bir kilit avantaj olarak görme felsefemizi paylaşıyor. Tutkusu ve inancı, Herbalife ve Herbalife'ın bağımsız distribütörleri için kuşkusuz büyük fırsatlara vesile olacaktır."

TÜRKİYE'DE DE ÇAĞLA KUBAT İLE ANLAŞILDI

Türkiye'deki15.yılını kutlayan sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife, ülkemizde ise dünyada ve Türkiye'de rüzgar sörfü alanında önemli başarılara imza atan Çağla Kubat ile işbirliği yapıyor.

Bültenler / Güncel

Cristiano Ronaldo Real Madrid Portekiz Türkiye Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title