İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ - Haberler
Haberi Paylaş

İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ

09.00Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Pendik'te Green Park Hotel'de Fen Liseleri Yöneticileri Tarih Kültür Medeniyet Bilinci Semineri'ne katılacak10.00Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Beyoğlu ve Başkent Kültür Yolu Festivalleri'nin Tanıtım Toplantısı'na katılacak, Atatürk Kültür Merkezi.

09.00

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Pendik'te Green Park Hotel'de Fen Liseleri Yöneticileri Tarih Kültür Medeniyet Bilinci Semineri'ne katılacak

10.00

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Beyoğlu ve Başkent Kültür Yolu Festivalleri'nin Tanıtım Toplantısı'na katılacak, Atatürk Kültür Merkezi


Demirören Haber Ajansı / Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title