Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı, Rize'de - Haberler
Haberi Paylaş

Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı, Rize'de

AA - Güncel
Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı, Rize'de

Bakan Yazıcı: "Geleceğimiz ve çocuklarımızla alakalı inşallah 10 Ağustos, Türkiye'nin siyasi tarihine yeni Türkiye oluşturmak üzere milletimizin yazacağı yeni bir sayfanın başlangıcı olacak"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Geleceğimiz ve çocuklarımızla alakalı inşallah 10 Ağustos, Türkiye'nin siyasi tarihine yeni Türkiye oluşturmak üzere milletimizin yazacağı yeni bir sayfanın başlangıcı olacak" dedi.

Bakan Yazıcı, Çayeli ilçesinde, Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda düzenlenen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, 10 Ağustos'ta yapılacak cumhurbaşkanı seçimine değindi.

Vatandaşlardan mutlaka sandığa gitmelerini isteyen Bakan Yazıcı, "Sandığa gitme noktasında ihmalkar olmayalım. '10 Ağustos'ta sandığa gittiğinizde kime oy vereceksiniz' diyecek durumda değilim. Siz her şeyin en iyisini bilen, ölçen, biçen, tartan, kim iş yapar, kimin vizyonu var, referansları nedir, bilirsiniz. Türkiye'de 12 yıllık uygulama var. Bunlara bakıp oyunuzu vereceksiniz. Geleceğimiz ve çocuklarımızla alakalı inşallah 10 Ağustos, Türkiye'nin siyasi tarihine yeni Türkiye oluşturmak üzere milletimizin yazacağı yeni bir sayfanın başlangıcı olacak" diye konuştu.

Türkiye'nin büyük bir ülke olduğunu vurgulayan Bakan Yazıcı, "Aziz milletimizin gerçekten sezgileri güçlüdür. Doğru yapar, geleceğini ve büyüklüğünü düşünür. Çocuklarımıza emanet edeceğimiz Türkiye'nin, bulunduğu coğrafyada çok daha güçlü hale gelmesi için kendisine düşen desteği esirgemez ve sandığa yansıtır" ifadelerini kullandı.

İlçedeki bayramlaşma törenine, Bakan Yazıcı'nın yanı sıra Rize Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Safi, Rize Milletvekili Nusret Bayraktar,  Çayeli Belediye Başkanı Atilla Esmen, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar, Çayeli İlçe Başkanı Ali Kar ve vatandaşlar katıldı. - Rize

AA / Güncel

Ersin Yazıcı Türkiye Çayeli Politika Güncel Haberler

title