Haber : MANAVDAN ÖRNEK DAVRANIŞ - Haberler

Haberi Paylaş

MANAVDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 - Güncelleme:

KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde manav Uğur Taştan ve Ramazan Demir, şehit aileleri, gaziler ve ihtiyaç sahibi kişilerden ücret almama kararı aldı.

KOCAELİ'nin Gölcük ilçesinde manav Uğur Taştan ve Ramazan Demir, şehit aileleri, gaziler ve ihtiyaç sahibi kişilerden ücret almama kararı aldı. Ramazan ayının paylaşım ayı olduğunu belirten Taştan, amacının toplumsal dayanışmaya destek olmak olduğunu söyledi. Gölcük Kavaklı Mahallesi'nde kurdukları tezgahta manavlık yapan Uğur Taştan ve Ramazan Demir, şehit aileleri, gaziler ve ihtiyaç sahibi kişilerden ücret almama kararı aldı. Amaçlarının Ramazan ayında toplumsal dayanışmaya destek vermek olduğunu söyleyen Uğur Taştan, aldıkları kararı sosyal medya üzerinden de duyurdu. Uğur Taştan, Ramazan ayının paylaşım ayı olduğunu ifade ederek, ? Şehit ailelerine, gazilerimize ve tüm ihtiyacı olan kardeşlerimize tezgahımızda ne satıyorsak hepsinden istediği kadar ücretsiz vermek gibi bir karar aldık. Bu kararı sosyal medyada da duyurduk, çevremizdekilere de söyledik. İhtiyacı olan herkesi buraya bekleriz. Ramazan ayı, paylaşım ayı diyerek böyle bir şey yapmak ve toplumsal dayanışmaya destek olmak istedik dedi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Ramazan Gölcük Manav Şehit Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title