Haber : 'Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum' İçin Geri Sayım - Haberler

Haberi Paylaş

'Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum' İçin Geri Sayım

 - Güncelleme:
'Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum' İçin Geri Sayım

Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER'in, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ve 8'incisini 3-4 Ekim 2017 tarihlerinde Erzurum'da gerçekleştireceği 'Gelişen Kentler Zirvesi' için geri sayım başladı.

Gelişen Kentler Zirvesi- Erzurum, GYODER- Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile '3-4 Ekim 2017 tarihlerinde Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 'Gelişen Kentler Zirvesi- Erzurum'da, yüzyıllardır Anadolu'nun en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Erzurum ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, gayrimenkul alanında barındırdığı potansiyel ve sunduğu fırsatlar ele alınacak.

GYODER tarafından düzenlendiği her kentte önemli işbirliklerine vesile olan 'Gelişen Kentler Zirvesi'nde bir araya gelecek katılımcılar, fikir ve bilgi alışverişlerinde bulunacak. Erkonut'un zirve sponsoru, Halk GYO'nun ana sponsor olduğu zirvede ayrıca, Eva Gayrimenkul Değerleme tarafından GYODER için hazırlanan 'Erzurum İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu' da sunulacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin'in açılış konuşmalarını yapacağı zirvede; Erzurum ve çevre illerin yanı sıra, İstanbul'da faaliyet gösteren gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlar bir araya gelecek.

Gelişen Kentler Zirvesi'ne, Ekonomist, Varlık Fonu Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin konuk konuşmacı olarak katılarak, Türkiye ve Erzurum ekonomisini ve gayrimenkul sektörüne etkilerini aktaracak. Zirvenin 'Cazibe Kentler' başlıklı ilk oturumunda, ekonomik kalkınma amacıyla 23 ili kapsayan 'Cazibe Merkezi Programı'na seçilen illerin belediye başkanlarından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, bölgenin potansiyeli ile ilgili değerlendirmelerini, katılımcılarla paylaşacak.

Ayrıca kente ışık tutacak güncel bilgiler içeren 'Erzurum İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu', Eva Gayrimenkul Danışmanlık Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı ve Epos Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Yönetici Ortağı Neşecan Çekici tarafından sunulacak.

'Erzurum'un Potansiyeli ve Geleceği' başlıklı ikinci oturumda; Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Dr. Ayhan Çelik, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Erkonut Yönetim Kurulu Başkanı Selami Keskin ve Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, kentin geleceğine ve yatırım potansiyeline yönelik görüşlerini aktaracak.

Bültenler / Güncel

Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Erzurum Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title