Şahinbey Belediyesinden 7 ilçeye temizlik aracı - Haberler
Haberi Paylaş

Şahinbey Belediyesinden 7 ilçeye temizlik aracı

AA - Fırat Özdemir - Güncel
 - Güncelleme:
Şahinbey Belediyesinden 7 ilçeye temizlik aracı

Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi, 7 ilçeye vakumlu yol süpürge aracı hibe etti.

Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi, 7 ilçeye vakumlu yol süpürge aracı hibe etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Şahinbey Belediyesi sokak ve yol temizliği için Nizip, Oğuzeli, Araban, Yavuzeli, Karkamış, Nurdağı ve İslahiye ilçelerine vakumlu yol süpürge aracı hediye etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, dağıtım töreninde, belediyelerin en başlı görevlerinin temizlik olduğunu belirterek, "Temizliği de araç gereç olduğu zaman çok daha hızlı yapabiliyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak 7 temizlik aracını ilçelerimize hediye ettik. İlçelerimizde bu araçlarla temizlik işleri daha hızlı ve güzel bir şekilde yapılabilecek. Belediyelerin amacı vatandaşa hizmet götürmek." ifadelerini kullandı.

Törene Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, Yavuzeli Belediye Başkanı Kemal Sakaroğlu, Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural katıldı.

AA / Fırat Özdemir - Güncel

Şahinbey Belediyesi, Şahinbey, Hisarcık, Oğuzeli, Yerel, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title