Haberler

Gateway Kariyer Topluluğu Stant haftasına damga vurdu

Güncelleme:

Ege Üniversitesi (EÜ) öğrenci toplulukları yeni dönem üye alımı için stantlarını EÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı önünde kurdu.

İki hafta süren kayıt günlerine Gateway Kariyer Topluluğu damgasını vurdu.

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Sektör Günleri ve Up To Date başta olmak üzere birçok etkinlik, sosyal sorumluluk projesi, eğitim, söyleşi ve teknik gezi düzenleyen Gateway'i standında ziyaret etti. Prof. Dr. Budak, öğrencilerle ve Gateway üyeleri ile birlikte fotoğraf çekildi.

Gateway Kariyer Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Yetim, "Gateway topluluktan çok sizin geleceğinizin destekçisi olan bir aile. Biz toplulukta birlikte sorumluluklar almayı, dayanışma içinde her sorunun altından kalkmayı öğrendik. Üyesi olduğum 4 yılda bana çok şey kattı. Nasıl şirketlerle konuşacağımı ve daha birçok şeyi bu topluluk sayesinde öğrendim. 2 stajımı da bu topluluk sayesinde buldum. Kendinizi Gateway ile hem geliştirebiliyorsunuz, hem de iş dünyasından çevre edinebiliyorsunuz. Etkinliklerimizde birçok büyük firmadan, önemli konuklar ağırladık. Amacımız öğrencilerin iş dünyasını daha yakından tanıması ve kendilerini gösterebilmeleri. Bu dönem için oldukça yeni üye aldık. Her dönemin stant haftası beni heyecanlandırır. Her dönem yeni üyelerimizle yeni şeyler kazanıyor, öğreniyoruz. Öğrencileri en çok etkileyen ve bizi daha ön plana çıkartan da tam olarak bu" diye konuştu.

Gateway; öğrencileri meslek sahibi olmadan önce bilgilendirme, onlara tecrübe kazandırma, üniversite öğrencileri ve iş dünyası arasında bir köprü olma amacıyla kurulmuş bir topluluk. Toplamda; Sosyal Faaliyetler, İnsan Kaynakları, İş-Staj, Ar-Ge, Sponsorluk ve Medya ve iletişim olmak üzere altı koordinatörlükten oluşan topluluk, yeni dönemde de faaliyette olacağını duyurdu.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ege Üniversitesi Necdet Budak Up Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title