Haber : Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı'ndan çocuklara Samsunspor forması - Haberler

Haberi Paylaş

Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı'ndan çocuklara Samsunspor forması

 - Güncelleme:

Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, sosyal sorumluk projesi kapsamında köy okulu öğrencilerine Samsunspor forması hediye etti.

Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, sosyal sorumluk projesi kapsamında köy okulu öğrencilerine Samsun spor forması hediye etti.

Yılport Samsun spor Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın çocukları Zeycan Yıldırım, Jasper Yıldırım ile Vakıf yöneticisi Ayşegül Ataç, Tekkeköy ilçesindeki Yaylageriş, Ali Osman Gür ve Yağbasan ilkokullarında okuyan öğrencilerle bir araya geldi.

Garip ve Zeycan Yıldırım Vakfı, köy okulunda okuyan çocuklara Samsun spor forması dağıtarak, öğrencileri aileleri ve öğretmenleriyle birlikte Samsun spor maçına davet etti.

Vakıf yöneticisi Ataç, gazetecilere yaptığı açıklamada, çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarının belirtti.

Ataç, "Biz Garip Zeycan Yıldırım Vakfı olarak kırsal bölgede yaşayan çocuklarımızın büyükşehirlerde yaşayan çocuklardan eksik kalmasını istemiyoruz. Çocuklara spor sevgisini aşılamayı ve Samsunspor ile bağ kurmalarını amaçlıyoruz. Çocuklar ile olmaktan çok mutlu olduk." dedi.

Sosyal sorumluluk proje ile çocuklar ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Jasper Yıldırım ise çocuklara sürpriz yaptıklarını söyledi.

AA / Güncel

Yüksel Yıldırım Samsunspor Tekkeköy Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title