Haberi Paylaş

Expo'da Yıldızlar Geçidi Yaşanacak

Expo'da Yıldızlar Geçidi Yaşanacak

Güncel Haberler

Expo 2016 Antalya'nın 6 aylık sergi sürecinde konser verecek dünyaca ünlü yıldız sanatçılar belli olmaya başladı.

Açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 22 Nisan cuma günü yaptığı Expo 2016 Antalya'nın 6 aylık sergi sürecinde konser verecek dünyaca ünlü yıldız sanatçılar belli olmaya başladı.

DÜNYA YILDIZLARI EXPO'DA BULUŞACAK

Antalya, 23 Nisan- 23 Kasım tarihleri arasında Türkiye'nin ilk defa düzenleyeceği Expo'ya ev sahipliği yapıyor. 'Çocuk ve Çiçek' temalı botanik dalında düzenlenen Expo 2016 Antalya'nın 6 aylık sergi sürecinde yerli ve yabancı birçok dünyaca ünlü yıldız kente gelecek.

Expo kapsamında düzenlenecek konser etkinliklerini organize eden Benart firmasının programına göre 5 Mayıs'ta; Maroon, 7 Mayıs'ta; Jose Carreras, 20 Mayıs'ta; Tarkan, 6 Haziran'da; Simply Red, 14 Haziran'da; Status Quo, 5 Temmuz'da; Deep Purple, 24 Mayıs'ta; Muse, 2 Ağustos'ta; Sean Paul, 8 Ağustos'ta; Sting, 15 Ağustos'ta; Kool & Gang konserleri olacak.

YERLİ YABANCI ÜNLÜ AKINI

Dünya yıldızları Jennifer Lopez ve Selena Gomez'in de konser vereceği Expo'da bu iki sanatçının konser tarihleri netleşmedi. Bu ünlü isimlerin yanında Türkiye'den aralarında Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Ebru Gündeş, Sibel Can, Murat Boz, Demet Akalın, Serdar Ortaç, Funda Arar, Hadise ve Nilüfer'in de bulunduğu 25 ismin de konser vermesi için görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Recep Tayyip Erdoğan Ahmet Davutoğlu İsmail Kahraman Antalya Dünya Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title